ارتوپدی

انواع قوزک بند پا، شانه و کمر طبی به همراه پاشنه پوش و بند طبی

انواع قوزک بند پا، شانه و کمر طبی به همراه پاشنه پوش و بند طبی

اگر پاشنه های پای شما همواره دچار ترک و زخم است، توصیه می کنیم از پاشنه بند های طبی استفاده کنید. همچنین استفاده از قوزک بند های طبی برای آسیب های کمر، پا و شانه بسیار موثر است. در این مطلب سخنانی راجع به انواع قوزک بند پا، شانه و کمر طبی به همراه پاشنه پوش و بند طبی بیان خواهیم کرد.

پاشنه بند و پوش طبی چیست؟

شکاف پا در هر فصلی ممکن میباشد بوجود بیاید، البته در ماه‌های سرد سال به جهت کمبود رطوبت در پوست شایع‌تر هست، علاوه بر کم آبی پوست در فصل سوز‌و‌سرما عوارض دیگری نیز برای این عارضه وجود دارد که برای مثال‌ آنان می‌توان به موردهای پایین اشاره نمود:

راه رفتن فارغ از کفش و کفش تابستانی
پوشیدن کفش‌هایی که پشت آنان گشوده میباشد.
رسیدگی نکردن به پاها به صورت تروتمیز در فواصل زمانی گوناگون
داشتن سوابق در خانواده برای این اختلال
ایرادات گردش خون
ایرادات پوستی و اگزما
راه رفتن زمان بر دوران
پوشیدن کفش نامناسب
وزن زیاد و بالا رفتن  سن
به کار گیری از ماده های شوینده نامناسب

پاشنه بند و پوش طبی چیست؟

پاشنه بند و پوش طبی چیست؟

مورد های كاربرد پاشنه پوش :
1- در زماني كه حساسيت بر روي پاشنه وجود دارااست می‌توانید از پاشنه پوش به کارگیری فرمایید.

2- پاشنه پوش در طول نياز  به کارگیری از پد پاشنه يا داروي موضعي بر روي پاشنه و در درون خانه قابل به کارگیری میباشد.

خصوصیت های پاشنه پوش:
– به کار گیری از الياف منحصربه‌فرد در تولید پاشنه پوش امكان به کار گیری طولاني از آن را فارغ از بروز عارضه ها و ضايعات پوستي آماده مي سازد

– پاشنه پوش سبك و ریلکس میباشد و جهت به کار گیری خانم ها و آقايان حتي در خانه تولید گردیده است.

از فرآورده پنبه

طریقه به کار گیری از پاشنه پوش
در آغاز پاشنه پای خویش را با مقدار کمی از پماد درون بسته چرب نموده ، آن‌گاه پاشنه پوش ها را بپوشید .
با هر استحمام پوست های مازاد پاشنه پا را با سنگ پا برطرف فرمایید .
بعد از چندین روز به کارگیری مداوم از پاشنه پوش، پاشنه های شما قابل انعطاف و لطیف گردد.
توجه نمائید که شست و شوی پاپوش باید با آب سرد صورت پذیرد ، از چنگ زدن و فشار دادن در هنگام آبكشي خودداري نماييد . همجنین شما برای خرید و قیمت بهترین پاشنه پوش های طبی می توانید به این فروشگاه مراجعه کنید.

فروشگاه درمان شو قابلیت خرید پاشنه پوش سماطب را مهیا می کند و آن را به سهولت و در کمترین فرصت ممکن به دست شما میرساند و در موردها بسیار نادری که جنس مشکلی داشته باشد آن را در اسرع وقت و فارغ از هیچ سیرتکامل هزینه ای تعویض خواهد کرد.
کليه تولیدها پزشکی ،بهداشتی، ارتوپدی و توانبخشی که در وبسایت ما به فروش می رسد با بهـره گيری از دانـش روز جهان در دست شما مصرف کننده عزیز قرار داده گردیده‌است.

قوزک بند طبی چیست؟

قوزک پا یکی‌از قسمت های اساسی بدن بوده که از استخوان، تاندون، ماهیچه و رباط ایجاد شده است. قوزک پا همه وزن بدن را تحمل می نماید و این دلیل منجر می‌گردد که در معرض خطرناک اشتباهات و درد قرار بگیرد. یک کدام از اشتباهات رایجی که به قوزک پا اجبار میشود، پیچ خوردگی و از بند در رفتن میباشد که نشان های آن دربرگیرنده درد و تورم در قسمت خارجی قوزک پا پدیدار میشود.در اینگونه وقتی حرکت دادن پا خیلی دردناک میباشد.بهترین رویکرد برای معالجه اینگونه مشکلاتی به کارگیری از قوزک بند (ankle brace) میباشد.

قوزک بند طبی چیست؟

قوزک بند طبی چیست؟

این جنس از نئوپرن ساخت شد‌ه‌است که با مراقبت دما و بالا بردن گردش خون، سبب ساز آهسته شدن درد میشود. قوزک بند آتل دار بسیار سبک و راحت برای به کار گیری میباشد و شما میتوانید به سادگی در کفش نیز از آن به کارگیری نمایید. این کالا همینطور دارنده بخش های الاستیک ضربدری است که برای مچ پا ثبات فراوانی را آماده می نماید. براین اساس فنرهای انعطاف پذیری در دو بخش قوزک بند پباده سازی گردیده که باعث قادر شدن مچ پا می‌گردد. لطفا این کالا را با آب سرد بشوید و از فشردن و سایدن زیاد آن خودداری فرمایید. در کنار به کار گیری از این کالا، اجرا حرکات ورزشی برای بهبود ماهیچه‌ها مصدوم پا نیز سفارش می‌شود.

کاربرد قوزک بند:

مفصل مچ پا از استخوان های ساق و پا درست شده میباشد که دربرگیرنده استخوان درشت نی، نازک نی و تالاموس می‌شود. برآمدگی بخش تحتانی استخوان ساق پا ، قوزک داخلی و قوزک خارجی اسم دارد. قوزک بند طبی را می توان از اصلی تیرن وسایل مربوط به مشکلات ارتوپدی معرفی کرد.

مفصل مچ پا بوسیله رباط دلتوئید در سمت و سوی داخلی و سه رباط در سمت و سوی خارجی نگهداری میگردد.

موردها به کار گیری از قوزک بند:
بی ثباتی مچ پا
حمایت پا بعداز ایفا فعالیت جراحی مچ پا
التهاب تاندون آشیل
پیچ خوردگی مکرر پا

استفاده از قوزک بند و پاشنه پوش طبی جهت انجام کار های روزانه امری واجب و ضروری است. در غیر این صورت مجبور به تحمل درد و ناراحتی خواهید بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع قوزک بند پا، شانه و کمر طبی به همراه پاشنه پوش و بند طبی نیز می توانید با قسمت پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.