ارتوپدی

طرز استفاده از چسب پد خارپاشنه ژله ای طبی مخصوص کفش

طرز استفاده از چسب پد خارپاشنه ژله ای طبی مخصوص کفش

پد خارپاشنه بعنوان کم کننده نیروی وارده بر زانو سبب کاهش درد پا می شود. استفاده از این پد ها می بایست توسط کفش صورت بگیرد. در این مقاله قصد داریم بیشتر در رابطه با طرز استفاده از چسب پد خارپاشنه ژله ای طبی مخصوص کفش سخن بگوییم. تا انتهای این مقاله با ما همراه ما باشید…

خار پاشنه چیست؟

خار پاشنه برجستگی‌های استخوانی در بخش پاشنه پا میباشد که در اثر رسوبات کلسیم تولید می شود. این شرایط به سندرم خار پاشنه نیز مشهور میباشد و می تواند تا نیم اینچ ارتفاع داشته باشد. خار پاشنه با یاری اشعه ایکس پاشنه پا قابل تشخیص میباشد خار پاشنه همینطور میتواند با یک بیماری پا همراه باشد که به آن پلانتار فاسیا گفته می گردد. خار پاشنه را می‌توان با ورزش، ارتزهای سفارشی برای هر شخص به طور منحصر و داروهای خاص تجویز گردیده بوسیله پزشک معالج درمان کرد. خار پاشنه کلاً با شیوه‌هایی معالجه میشود که به کاهش التهاب یا این که پرهیز از جراحت به محل یاری می‌نماید.

علائم خار پاشنه

علائم دردناکی از خار پاشنه وجود دارد که می‌توان با مشاهده آنان، متوجه آغاز این بیماری شد:

التهاب و تورم در بخش جلوی پاشنه پا
زمانی که صبح از خواب بیدار میشوید دردی مانند شمشیر در پاشنه فرو می‌رود و بسیار شدید میباشد
دردی غیر قابل درک و آزار دهنده در حین روز
برجستگی استخوانی قابل مشاهده تحت پاشنه
آلرژی و بی‌حسی در بخش پاشنه پا

علائم خار پاشنه

علائم خار پاشنه

پد خار پاشنه

پدهای خار پاشنه قطور می باشند و مانند بالشتکی در درون کفش قرار می گیرند و شوک را کاهش می دهند و از درد در بخش پاشنه خودداری می‌نمایند این پدها با به کار گیری از تجزیه و نظارت الگوی راه رفتن بشر برای التیام درد پاشنه هنگام راه رفتن طراحی گردیده‌اند. برای التیام حداکثر درد در بخش پاشنه پا از این پدها به کارگیری نمائید. برای حفظ در حوالی خار پاشنه، بخش مرکزی قابل جدا شدن میباشد آن را خارج بیاورید. پدهای خار پاشنه آلرژی زا و سمی نیستند. به راحتی در بیشتر کفش ها جا می گیرند. قابلیت و امکان شستن و خشک شدن دارا‌هستند. پدهای ژله‌ای خار پاشنه ضخامت ۴/۱ دارا هستند. امروزه از چسب پدخارپاشنه نیز استفاده می کنند.

سایز کوچک متناسب با اندازه‌های زنانه ۴٫۵ – ۶، اندازه مردانه ۳ – ۴٫۵
میانگین ​​متناسب با سایزهای زنانه ۷ – ۸٫۵، سایز مردانه ۵ – ۷
بزرگ متناسب با اندازه زنان ۹ – ۱۱، اندازه مردان ۸
پد خار پاشنه با کفی قابل حذف در معالجه گرفتگی عصب باکستر، درد پاشنه، سندرم خار پاشنه، ورم کف پا به کار گیری می شود.

پد خار پاشنه درد را التیام می دهد. همینطور این پدها در حین روز شوک‌ها را با راحتی هر چه مجموع‌ جذب می‌نمایند. به کار گیری از آن ها سهل وآسان میباشد و به‌سرعت به بخشی اصلی از معاش روزانه شما تبدیل می شوند. در صورت حاد بودن خارپاشنه از عمل های جراحی ارتوپدی (Orthopedic surgery) برای درمان این بیماری استفاده می کنند.

پد خار پاشنه

پد خار پاشنه

روش به کارگیری

کاپ‌های پاشنه را در پشت کفش خویش قرار دهید. آن‌ها‌را به صورت آراسته با آب و صابون خانگی پاک فرمایید و یقین حاصل نمائید که از سر جای خویش جنبش نمیخورند. این کالا یک تقویت کننده و برای راحتی کف پا میباشد و یک ارتز پزشکی وجود ندارد.

دیگر شیوه های معالجه خار پاشنه

ورم کف پا، دلیل شایع دیگر درد پا، رابطه تنگاتنگی با خار پاشنه دارااست. خار پاشنه می تواند فارغ از درد باشد، البته ورم کف پا یک بیماری دردناک میباشد که زمانی نوار بافتی که پاشنه شمارا به انگشتان پا متصل کرده ورم می‌نماید، تولید می شود. ممکن میباشد درد فاسئیت کف پا و خار پاشنه شبیه یکدیگر باشند پس برای تشخیص حرفه ای و معالجه دقیق از اشعه ایکس به کارگیری می گردد. چسب پد خارپاشنه نیز از روش های درکان خارپاشنه است.

پزشکان می توانند درد پای شما‌را بررسی نمایند و یک برنامه درمانی به شما سفارش نمایند که برای شما موءثر باشد – جراحی آخرین راه‌حل میباشد. گهگاه خار پاشنه بسیار دردناک میباشد و بر سبک زندگی فعال شما تأثیر می گذارد، ولی با به کارگیری از این استراتژی‌های درمانی محافظه کارانه، میتوانید خاطر خویش را راحت کرده و از معاش لذت ببرید.

خار پاشنه یک بیماری قابل معالجه میباشد، ولی در صورت عدم نگهداری میتواند منجر عارضه های عمده و درد بسیار متعددی گردد. طرز‌های مختلفی وجود داراست که می‌توان خار پاشنه را معالجه کرد، که دربرگیرنده دو نوع عمده تسکین درد و نوسازی پاشنه پا میباشد.

مطالب بیان شده در رابطه با طرز استفاده از چسب پد خارپاشنه ژله ای طبی مخصوص کفش بطور مفصل و کامل می باشد. بنابراین در صورت داشتن سوالاتی در رابطه با چسب پدخارپاشنه نیز می توانید با قسمت پشتیبانی فروشگاه اینترنتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.