ارتوپدی

معرفی انواع بهترین ماساژور های پا و صورت برقی تفنگی

معرفی انواع بهترین ماساژور های پا و صورت برقی تفنگی

با وجود درد های عضلانی امروزه به دلایل مختلف، نیاز به استفاده از انواع بهترین ماساژور ها را دارید. از این رو برای خرید بهترین ماساژور ها نیاز به اطلاعات و دانش دارید. از این رو قصد داریم در این مقاله در رابطه با معرفی انواع بهترین ماساژور های پا و صورت برقی تفنگی سخنانی مهم را بیان کنیم. همچنین شما برای قیمت و خرید بهترین ماساژور ها می توانید به فروشگاه اینترنتی درمان شو مراجعه کنید.

بهترین ماساژور چیست؟

ماساژ (Massage)، به دسته اعمالی گفته میگردد که بر روی تن شخص صورت گرفته و منجر رفع خستگی و درد در اعضای تن او می شود.
ماساژ این روز ها دوست داران متعددی را به خویش تخصیص داده میباشد. اشخاص در اثر خستگی زیاد و بیشتراز حد به سالنهای ماساژ مراجعه می نمایند و این چنین، خستگی و درد را از تن خویش بدور می‌سازند.
البته رفتن به سالنهای ماساژ، هم زمانبر میباشد و هم مجبورید هزینه گزافی را برای آن پرداخت فرمائید. از طرفی ممکن میباشد بتوانید به جهت مشغله زیاد و ترافیک و موقعیت به گونه ای نامساعد و خیلی عامل های دیگر، نهایتاً ماهی یک بار بدین سالنها مراجعه کنید.
راه‌حل مدرن، به جای رفتن به سالنهای ماساژ، به کارگیری از گونه های دستگاه ماساژور است.
اشکال دستگاه ماساژور موجود در بازار عبارتند از:
1. صندلی ماساژور یا این که مبل ماساژ
2. ماساژور پا
3. ماساژور گردن
4. پشتی بالشتک ماساژور
5. ماساژور کمر
6. ماساژور دست
7. ماساژور کف پا
صندلی ماساژور، کاملترین و مجهزترین دستگاه ماساژور، در میان بقیه ماساژورها است. صندلی ماساژور یا این که مبل ماساژور، نقاط گوناگون تن مثلا دستها و پاها، سر و گردن، کمر و نشیمنگاه را مورد ماساژ قرار می‌دهد. اشکال دستگاه های ماساژور در برندها و قیمتهای متفاوتی در بازار موجود می‌باشند. در خرید گونه های ماساژورها، توجه کنید مسلماً خرید خویش را از فروشگاهها و سایتهای دارای اعتبار و شناخته گردیده انجام دهید.

بهترین ماساژور چیست

بهترین ماساژور چیست

فواید ماساژ

منجر بالا رفتن جریان خون در پوست و سرعت بخشیدن به ترمیم رشته های کلاژن و ارتقا تحرک و بافت های آن میگردد.

یاری به جریان لنف،جذب تورم،تسریع دفع مواد متابولیک،افزایش عملکرد سیستم ایمنی تن.

یاری به برگشت وریدی،جریان سرخرگیري،تسریع ترمیم.

سرعت بخشیدن به ریکاوری ماهیچه‌ها و رفع خستگی آن‌ها،رفع چسبندگی در میان فیبرها،شل شدن ماهیچه ها و ارتقاء تحرک پذیریشان.

تولید آرامش، کاهش درد، تسهیل کارایی رفلکس ها و کاهش استرس.

راحت شدن عضله ها تنفسی، یاری به کنده شدن و تخلیه ترشحات از جداره ریه.

یاری به تحرک روده و جذب و دفع مواد.

مضرات ماساژ:

خون ریزی داخلی، فلج موقت، آسیب عصبی

البته استفاده از دستگاه های استاندارد به هیچ وجه دارای چنین مضراتی نیستند.
بهترین دستگاه ماساژ

بهترین دستگاه ماساژ

بهترین دستگاه ماساژ

امروزه می توان از دربین 80 نحوه گوناگون ماساژ با تکنیک های متعدد که طیف وسیعی از حرکات بلند و قابل انعطاف تا ضربه های کوتاه و سفت را در بر می گیرد و فرصت آن از 5 دقیقه تا 2ساعت متغییر میباشد یکی از را گزینش کرد که احتیاج به توجه و آشنایی شیوه های ماساژدرمانی دارد. همینطور تعیین ماساژور مطلوب نیز یک کدام از گرفتاری های اصلی دراین مورد میباشد به صورتی که ماساژور بایستی از سلامت روحی و جسمی وصلاحیت اخلاقی برخوردار باشد.هم اینگونه می بایست فراگیری های تخصصی را کسب کرده و دانایی بدون نقص از آن داشته باشد. این نگرانی ها سبب گردیده که اکثری از کسانی که رغبت به اخذ ماساژ روزمره و ارزان بها دارا هستند رو به به کار گیری از دستگاه های ماساژور بیاورند که علاوه بر اینکه به راحتی و در تمام وقت های شبانه روز با هزینه مطلوب قابل دسترس میباشد نگرانی های تعیین طریق ماساژ و ماسور مطلوب را رفع نموده است. اکثری از اشخاص به جهت مشغله زیاد توانمند به ورزش کردن و رفتن به باشگاه نمی باشند.توصیه ما به‌این اشخاص به کارگیری از دستگاههای ماساژ برای معالجه درد و گرفتگی عضله ها و رفع خستگی میباشد، از جمله ماساژور پا ، ماساژور بدن ، ماساژور چشم و … مشمول می گردد.
فواید دستگاه ماساژ
هنگام به کار گیری، خون بیشتری از قلب پمپاژ میشود و مویرگهای بدن بازتر میگردند که موجب کاهش موقت سیستولیک و دیاستولیک می شود. و ضربان قلب اندکی ارتقا پیدا می نماید.

بهبود و التیام کارایی دستگاه گوارش.

تبدیل فشار متقابل بر ماهیچه‌ها به انرزی در تن.

بهبود درد مفاصل ناشی از صدمه و التهاب.

بهبود ایرادات تنفسی از روش ماساژ قفسه سینه، کتف و شانه.

کاهش احتقان در سیستم لنفاوی.

التیام تنش عضلانی و گرفتگی آن‌ها.

 
امیدواریم مطالب گفته شده در رابطه با معرفی انواع بهترین ماساژور های پا و صورت برقی تفنگی برای شما مفید بوده باشید. همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع ماساژور های برقی و دستی می توانید با پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.