وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی مشخصات انواع پالت سایه چشم ساده مدادی جدید عروس

معرفی مشخصات انواع پالت سایه چشم ساده مدادی جدید عروس

سایه های چشم در نمونه های مختلف در بازار موجود هستند. از جمله این نمونه ها می توان به سایه چشم پودری (پالت سایه چشم)، سایه چشم مایع، سایه چشم مدادی و … اشاره کرد. هر یک از این سایه های چشم سبب زیبایی شما می شود. در ادامه مبحث به معرفی مشخصات انواع پالت سایه چشم ساده مدادی جدید عروس خواهیم پرداخت.

سایه چشم چیست؟

سایه چشم یکی‌از وسایل آرایشی میباشد که کاربرد آن بر روی پلک‌ها و پایین ابروها هست. سایه برای زیبایی و داشتن نگاه زیبا به کار گیری میگردد. همینطور عمق و ابعاد چشم را جلوه میدهد و تکمیل کننده رنگ چشم میباشد و دارنده رنگ‌های متفاوت است. این ماده آرایشی بیشتر به وسیله زن‌ها و گهگاه بوسیله مردها به کار گیری میشود.
نمونه های پالت سایه چشم
سایه چشم گونه های مختلفی داراست که هر یک از آنها بافت، فرمول، تأثیر و ظواهر نهایی متفاوتی دارا‌هستند. همین مورد منجر میگردد که گزینش در میان آن‌ها به کاری مشقت بار بدل گردد. به این ترتیب در‌صورتی‌که شما هم جزو آن دست از افرادی میباشید که اطلاعات چندانی درباره‌ی سایه چشم و اشکال آن ندارند، با ما همراه باشید تا درپی این مقاله شما‌را با انواع سایه‌ی چشم بیشتر آشنا نماییم.

1- سایه چشم پودری

سایه پودری یکی شایع ترین انها است و برای عده ای که تجربه چندانی در آرایش و پیرایش با سایه چشم ندارند، توصیه بسیار قابل قبولی است. این نوع از سایه‌ی چشم اکثر زمان ها بصورت پالت های فشرده دو یا این که چهار تایی و یا این که بصورت تک پیگمنت عرضه می گردند.
خرید برندهای دوست داستنی پالت سایه چشم
ورساچه(Versace)دیور(Dior)زارا(Zara)جگوار(Jaguar)
یک کدام از بزرگترین و چالش برانگیز ترین بخش های آرایش و پیرایش از نگاه خانم ها پیرایش چشم میباشد. برای داشتن آرایشی اصولی بایستی کل نکات حرفه‌ای را رعایت نمائید که یکی‌از این مورد ها گزینش صحیح سایه چشم میباشد. سایه چشم برای پر رنگ و براق نمودن چشم ها به کار گیری می‌گردد که در حالتی که در به کار گیری از آن از ادغام رنگ و تکنیک مطلوب استعمال شود، چشمان شما‌را فوق العاده زیبا و چشم نواز خواهد کرد.

روش صحیح سایه چشم زدن

روش صحیح سایه چشم زدن

امروزه در بازار پر ازدحام و لبریز زرق و برق وسایل آرایشی گونه های مختلفی از سایه چشم موجود است که‌این امر ممکن میباشد سبب سردرگمی شما در تعیین این وسیله آرایشی گردد. به همین دلیل قصد داریم سخنانی را اماده کنیم تا شما‌را با انواع سایه چشم و چگونگی به کارگیری از آنان آشنا نماییم.

شناخت با سایه چشم و معرفی اشکال سایه چشم
در‌این مقاله می خوانید:
اشکال سایه چشم
۱- سایه چشم مدل پودری
۲- سایه چشم مدل  کرمی
۳- سایه چشم مدل  مایع
۴- سایه چشم پودری مدل  وا رفته
۵- سایه چشم مدل  مدادی
۶- سایه چشم مدل  پخته گردیده
چندین نکته در رابطه به کار گیری از سایه چشم
وضعیت طبیعی چشم
استعمال صحیح از رنگ تیره
دقت به هماهنگی در رخ
ترک قواعد اشتباه سابق در پیرایش

رمز و راز جوانی در چه می باشد؟
شناخت با سایه چشم و معرفی گونه های سایه چشم
سایه چشم های پودری خویش نیز به چندین نوع متفاوت تقسیم میگردند:

مات : برای به کارگیری در روز

اکلیلی : برای به کارگیری در پیرایش های نمایشی، ضیافت ها و پایکوبی ها

درخشان : برای به کار گیری در شب

نکته ای که در خصوص سایه چشم پودری می بایست افزود این میباشد که نباید این سایه را روی چشم بمالید. در واقع هیچ چیزی را نباید بصورت خیلی دشوار به روی پلک یا این که گوشه و کنار چشمتان بمالید چرا‌که درین حوزه‌ از شکل پوست بسیار حساس و شکننده بوده و هر حرکت دشوار و مالاندن چشم  سبب تولید چین و چروک دور و اطراف چشم خواهد شد. برای به کارگیری از سایه چشم پودری عالی میباشد از برس سایه به کار گیری نمایید و آن را آهسته و خیلی ملایم به روی پلک بزنید. گهگاه مواقع امکان دارد به کار گیری از گونه های برس آرایشی برای سایه زدن سخت باشد، لذا می‌ توان به اشخاص مبتدی توصیه کرد برای سایه زدن از انگشت خویش به کارگیری نمایند.

2- سایه چشم مدل کرمی

در شرایطی‌که به کارگیری از سایه پودری برایتان تکراری شد‌ه‌است و دوست دارید سایه چشم دیگری را تجربه نمائید، سایه‌ی چشم کرمی برایتان موردی مطلوب خواهد بود. این سایه برق بیشتری به پشت چشم میبخشند البته معمولا برای قسمت های چرب مطلوب نیستند. این نوع سایه ها اکثرا در یک کاسه ظرف‌ کوچک ارائه می ‌شوند و رنگ‌ های متعدد آن‌ ها به طور تکی به فروش می ‌برسد و به علت همین  خصوصیت می‌توانید دو یا این که تعدادی رنگ را با هم ادغام کرده و رنگ های زیبایی را پدید آورید. برای به کار گیری از سایه چشم کرمی سفارش می شود قلمو های آرایشی که سر های بزرگتری دارا هستند به کارگیری نمائید به دلیل آنکه بازدارنده از ریختن سایه میگردند.

3- سایه چشم مایع

سایه چشم مایع معمولا در بسته بندی مشابه به برق لب یا این که رژهای مایع عرضه می گردد. برخلاف ظواهر این سایه که به لحاظ میرسد فقط برای اشخاص ماهر قابل به کارگیری میباشد، این نوع سایه چشم یکی از مطلوب ترین نمونه ها برای مبتدیان میباشد. سایه‌ی چشم مایع در رنگ های متعدد و اکثر اوقات بصورت تکی به فروش می‌رسد. برای به کار گیری از این سایه می شود به طور بدون استفاده از براش خویش آن بهره مند شد و یا این که با آن خط چشم کشید. نکته مهمی که درباره با سایه های مایع وجود دارد این میباشد که‌این نوع سایه ها به راحتی و در زمان کمی خشک می‌شوند. براین اساس هر دفعه  به کار گیری از آنان معمولی میباشد البته در اختیار گرفتن آن طاقت فرسا است.
 

4- سایه چشم مدادی

در شرایطی‌که عشق و علاقه ای به آرایش و پیرایش های بسیار سنگین ندارید، به کار گیری از سایه چشم مدادی مورد ی قابل قبول برای شماست. سایه چشم ‌‌های مدادی آسان ترین سایه چشم ها می‌باشند که در رنگ های مختلفی به فروش می رسند و با دوام بالاتری که دارا هستند آنها را برای آرایش و پیرایش در مدت زمان های طولانی تر مطلوب می ‌سازند.
به کارگیری از سایه های مدادی نسبت به بقیه سایه ها به جهت نوک مدادی آن بسیار معمولی تر میباشد به همین علت شایسته ترین نوع سایه برای آرایش و پیرایش های سریع و روزانه محسوب می شوند.

سایه های مدادی در رنگ های متنوع و در دو سبک درخشان و مات موجود هستند.

سایه چشم های مدادی بعنوان نمونه راحت ترین سایه چشم ها میباشند که در رنگ های مختلفی وجود دارند و دوام بالاتری که دارا‌هستند آن‌ها‌را برای آرایش و پیرایش برای استفاده روزمره مطلوب می ‌سازند. تنوع سایه چشم (eyeshadow ) امروزه گسترش پیدا کرده است.

بهترین پالت های سایه چشم ارزان قیمت

بهترین پالت های سایه چشم ارزان قیمت

اصول سایه زدن

سایه زدن اصولی از اهمیت بالایی شامل است؛ به دلیل آنکه در فرم چشمه (بزرگتر، کوچکتر و مسافت چشم ها) تاثیر به سزایی دارااست.

اصول سایه زدن به طور ذیل میباشد.

در آغاز از کرم بر روی پلک ها به کار گیری میشود تا روی پلک به طور کامل صاف و آراسته خواهد شد، از سایه تیره برای کناره های بیرونی پلک و از سایه های پر‌نور برای کناره های داخلی پلک به کار گیری می‌شود.
در حالتی‌که سایه را از کناره بیرونی چشم به سمت بالا و خارج امتداد دهیم، چشم ها درشت و کشیده تر می‌شوند. برای پائین ابرو می توانید از سایه سپید برای خوش فرم شدن ابرو و چشم به کار گرفت.
همینطور در پلک پائینی می توانید برای جذابیت بیشتر دیده ها از سایه به کار گرفت.
نکات اصلی در سایه زدن:
رنگ های تیره مانند مشکی، سورمه ای و قهوه ای سبب بزرگ تر شدن عنبیه میگردند.
رنگ های سبز، آبی رنگ، خاکستری و بنفش تیره برای چشم های قهوه ای بسیار مناسب و مطلوب میباشند.
رنگ های پر‌نور مانند گلبهی، قهوه ای پر‌نور و صورتی شایسته ترین نمونه ها جهت آرایش و پیرایش لایت روزمره می‌باشند.
شایسته ترین گزینش برای دیده های سبز، سایه های قهوه ای، سبز تیره و یاسی می‌باشند.
برای دیده های آبی‌رنگ نیز رنگ مشتقات سایه نارنجی رنگ بسیار قشنگ خواهند بود.
یادگرفتن روش درست سایه زدن
سایه زدن از طریق اصولی و درست حائز اهمیت زیادی میباشد؛ چرا‌که در بزرگتر، کوچکتر و فاصله دیده ها تاثیر به سزایی دارااست. در وهله اولیه پیشنهاد ما به شما این میباشد که سایه چشم خویش را به نحوی بزنید که نگاه شما جلب توجه نماید.

در آغاز صورت به خصوص پلک های خویش را به درستی بشویید و خشک فرمایید. از کرم پودر یا این که کانسیلر برای زیرسازی پیرایش پلک خویش به کارگیری فرمایید. کوشش فرمایید هنگام سایه زدن، چشم های خویش را گشوده نگه دارید و سرتان را به عقب متمایل فرمایید تا پروسه فعالیت به بهترین نحو صورت بگیرد.

برای پلک های پف کرده از رنگ های مات به کارگیری فرمایید. همان گونه که در اولِ نوشته‌ی نیز به آن اشاره کردیم، عالی میباشد رنگ اصلی پیرایش دیده خویش را از رنگ های پر‌نور گزینش نمایید تا دوام رنگ های به عمل رفته بالا رفته و در آرایش و پیرایش دیده تان خط نیفتد.

 
امیدوارم مطالب بیان شده در مورد معرفی مشخصات انواع پالت سایه چشم ساده مدادی جدید عروس برای شما مفید بوده باشد. همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع بهترین پالت های سایه چشم می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.