وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی بهترین پنکک های خوب برای پوست چرب با قیمت مناسب

معرفی بهترین پنکک های خوب برای پوست چرب با قیمت مناسب

پنکک را می توان یکی از وسایل آرایشی دانست که سبب زیبا جلوه دادن صورت می شود. از این وسیله با هدف های مختلف و گوناگونی استفاده می شود. پنکک انواع گونگونی دارد از جمله پودری، مایع و … در این مطلب بصورت کامل در مورد معرفی بهترین پنکک های خوب برای پوست چرب با قیمت مناسب سخن می گوییم.

پنکک چیست و چه فواید و کاربردی داراست؟

در‌صورتی‌که دوست دارید راجع‌به کاربرد پنکیک و خاصیت پنکیک بیشتر بدانید، بایستی پیش از هرچیزی بدانیم که پنکک چه می باشد. شما تا به‌هم اکنون با خویش تاءمل کرده‌اید که مخلوط مهم پنکک آرایشی چیست؟ چه‌طور شد که پدیدآمد و از قبل تاکنون دستخوش چه تغییراتی گردیده؟ ولی در صورتی‌که اگر هم از خویش پرسیده باشید که پنکیک شکل چه می‌باشد؛ ممکن میباشد در پاسخ خیلی کوتاهی به خودتان بگویید که؛ خب مشخص میباشد! پنکک یک نوع کرم‌پودر کم آب میباشد!
می بایست بگوییم که‌این پاسخ تا حدودی صحت دارد البته نه آنقدر!

ما در‌این نوشته‌ی علمی کوشش کردیم تا کاملا و مفصلی راجع به خاصیت پنکیک و گونه های کاربرد پنکیک توضیح دهیم تا دریابید که مهمترین عامل برای خرید پنکک آرایشی چیست؟ دلیل محو شدن چربی پوست به یاری پنکیک چهره چه می باشد و چرا وجود این فرآورده در هر کیف آرایشی ضروری میباشد؟ پس بیایید باهم مطالعه کوتاهی در رابطه این وسیله آرایشی شگفت‌انگیز داشته باشیم تا با یافت کردن آگاهی و آشنایی بیشتر، دریابیم که در چه قوانینی بایستی از پنکک چهره به کار گیری کنیم و در چه صورتی به کارگیری از آن مناسب نمی باشد. پس با ما همراه باشید و این مقاله موثر و پر کاربرد را از دست ندهید.

انواع بهترین پنکک های با کیفیت ارزان

انواع بهترین پنکک های با کیفیت ارزان

در حقیقت پنکک‌ها از تولیدات آرایشی پرمصرفی میباشند که در گروه کرم‌های پودری قرار می گیرند و از دو اصطلاح Pan؛ در معنای ما‌هی‌تابه یا این که سینی فر شیرینی‌پزی و Cake؛ در معنای کیک، تشکیل‌شده میباشد. فرمولاسیون پنکیک‌ها از مخلوط رنگدانه‌های پودری (مثل ادغام تالک و اکسید آهن) در یک مبنا دهیدراته از استئارات تری اتانول آمین (صابون خانگی ) ، لانولین و آب ساخته شده میباشد. براین اساس می توان آن را تحت عنوان یک کرم پودری دهیدراته یا این که بدون ‌آب در لحاظ گرفت. ولی اعتنا داشته باشید که هیچ‌وقت پنکیک‌ها را به‌جای کرم‌پودرهای خامه‌ای نادرست نگیرید؛ زیرا این‌دو با وجود شباهت ظاهری بسیار فراوانی که با هم دارا هستند، البته به طور کامل گوناگون کار می‌نمایند. کرم‌پودرهای خامه‌ای روی پوست‌های کم آب عالی فعالیت می نمایند چراکه؛ دارنده خواص مرطوب‌کنندگی بوده و به درخشش پوست یاری می نمایند.

البته در مقابل پنکیک‌ها، با جذب رطوبت و چربی‌های مازاد پوست از روش ساختار پودری خویش، بیشتر برای پوست‌های چرب مطلوب می باشند. با این وجود؛ کاربرد پنکیک و کرم پودر در آرایش و پیرایش اشخاصی میباشد و هر دو برای یکنواخت کردن سطح پوست و پوشاندن لک‌های شکل به کارگیری می شوند.
کاربرد پنکک تولید یک آرایش و پیرایش پایه با پوشش‌دهی بسیار سنگین میباشد که در آغاز بیشتر برای گریم‌های روی صحنه یا این که تئاتر به کارگیری می شد. این نوع پیرایش‌ها به وسیله Max Factor در اوایل مدت نوظهور سینما و تئاتر ساخت شدند و به تبع از آن هنوز هم به کارگیری می شوند. فرمولاسیون و کاربرد پنکک‌ در حین برهه زمانی با تغییرات فراوانی  مواجه شد؛ چراکه بیشتر اشخاص ترجیح می دهند از تولیدهای طبیعی‌تر و توسعه یافته‌تری نسبت به قبلی به کارگیری نمایند.

آرایش و پیرایش (Make-up) پنکیک، نوعی پوشش آرایشی فوق العاده سنگین از پودر مات در پوسته یک کیک فشرده نازک میباشد که به صورت معمول با اسفنج استعمال میشود. در واقع لایه قطور و سنگین پنکک، پوشش بسیار بیشتری نسبت به پیرایش‌های ساده بر پایه ی کرم‌پودر تولید می‌نماید، برای شناخت بیشتر با کرم پودر اصل و تقلبی توصیه می‌کنیم تا انتهای این مطلب علمی ما را همراهی کنید. از همین روی در خیلی از کشورهای اروپایی، اکثر اوقات تنها برای اجراهای نمایشی بوسیله عده ای که قرار میباشد روی صحنه اکران ظواهر شوند مانند مدل‌ها و بازیگران به کارگیری میگردد.

اما نیازمند میباشد بدین نکته اشاره کنیم که به کار گیری بیشتراز حد از پنکیک، برعکس آنچه که انتظار دارید؛ حالت پوست را غیر طبیعی و مصنوعی می‌نماید. به دنبال این مقاله از کاربرد پنکک و طرز به کارگیری از آنان بیشتر توضیح دادیم. پس با ما همراه باشید.

مزایای به کار گیری از پنکک چیست؟

مهمترین مرحله از هر نوع آرایشی پوشاندن موءثر نواقص پوستی میباشد. به گونه ای که سطح پوست تماما یکپارچه و یک رنگ به گمان رسد. معمولا این وظیفه را کرم پودر(پنکک) ها اعمال می‌دهند. کرم پودر با تولید یک لایه از رنگدانه های یکنواخت روی سطح پوست، ظاهری یک پارچه و خوشگل تری به پوست میدهد و جلوه ای نو و با تازگی به آن میبخشد. غرض از پایه سازی با پنکک تولید یک لایه صاف و مات بر روی پوست میباشد. در غایت شما بعداز به کار گیری از پنکک ظاهری زیباتری خواهید داشت.

قیمت و خرید بهترین پنکک های با کیفیت

قیمت و خرید بهترین پنکک های با کیفیت

چه پنکیکی برای صورت مطلوب میباشد؟

گونه های گوناگونی از پنکیک وجود دارااست که بسته به توان پوشانندگی ، رنگ و نوع پوست نسبت به هم مختلف اند اما ناگفته نماند که گزینش مارک دارای اعتبار برای خرید پنکک نکته بسیار مهمی میباشد پنکک ها به دو شکل چرب (سوپرا) و کم آب (هیدرا) در بازار موجود می‌باشند و با به کارگیری از یک اسفنج قابل انعطاف روی سطح پوست کشیده می‌شوند فرصت به کارگیری از پنکیک معمولاً پس از جاری ساختن سایر پیرایش ها میباشد تا در شرایطی‌که چربی یا این که پودر اضافه از وسایل دیگر ما‌نده میباشد با به کارگیری از پنکک از میان برود.

چه پنکیکی برای پوست چرب مطلوب میباشد؟

از‌آنجا که ادغام پودری پنکک جذب کننده رطوبت و چربی میباشد به عده ای که پوست چرب دارا هستند بیشتر سفارش می شود که از پنکیک هیدرا (پنکک کم آب) به کارگیری نمایند به دلیل آن که درخشنده بودن پوست آن ها را محو میکند و ریزش آرایش و پیرایش را به کم ترین زمان ممکن می رساند.

چه پنککی برای پوست کم آب مطلوب میباشد؟

چنانچه پوست بی آبی دارید از پنکک های سوپرا (پنکک چرب) به کار گیری نمایید یا این که میتوانید پیش از به کارگیری از پنکک پوست خویش را با مرطوب کننده یا این که چرب کننده از خشکی مطلق نجات دهید. از آنجایی که پنکک ها جذب پوست میشوند لایه سنگین تری نسبت به کرم پودرها دارا هستند به همین علت میباشد که بایستی از زیاده‌روی کردن در به کار گیری پنکک دوری کنید که پوست و صورت ملایم و طبیعی و همینطور صاف و یک دست داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.