وسایل آرایشی و بهداشتی

قیمت و استفاده از انواع کانسیلر مایع چیست و چه کاربردی دارد؟

قیمت و استفاده از انواع کانسیلر مایع چیست و چه کاربردی دارد

کانسیلر به عنوان تثبیت کننده آرایش شناخته می شود. این وسیله در حالت های مایع و جامد در بازار موجود است. قیمت کانسیلر وابسته به برند و کارخانه سازنده آن ها است. در این مقاله قصد داریم بصورت کامل در رابطه با قیمت و استفاده از انواع کانسیلر مایع چیست و چه کاربردی دارد سخن بگوییم. تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید…

کانسیلر چیست؟

این فرآورده در حقیقت کرم پودری با غلظت میباشد که سیاهی دورچشم و جوش های پوست را پوشش می دهد. کانسیلر اشکال مختلفی دارااست:

کانسیلر مایع
این نوع از محصولات پیرایشی شهرت بیشتری نزد آرایشگران داراست و بیشتر خانم‌ها نیز از این کالا به کار گیری می‌نمایند. کانسیلر مایع به آسانی با مواد آرایشی مخلوط می گردد و روی صورت پخش می‌گردد.

کانسیلر جامد
این نوع از محصولات توانایی پخش کمتری داراست. از کانسیلر جامد جهت بخش های به ویژه ای از پوست به کار گیری می‌گردد و برای پخش کردن این فرآورده بایستی از براشی مطلوب استفاده کرد.

کانسیلر پودری
این فرآورده کاربرد کمتری در آرایشگری داراست. جراحت و لکه‌های پوستی کوچک با کانسیلر پودری به راحتی پوشش داده می‌گردد و عالی میباشد برای به کارگیری از کانسیلر پودری نخست کرم پودر را روی پوست به درستی و بصورت کامل پخش کرد.

معرفی بهترین کانسیلر های صورت

معرفی بهترین کانسیلر های صورت

کانسیلر جهت آماده سازی پوست

پیش از هر کاری عالی میباشد پوست را با طریق‌های مطمئن لایه‌برداری و پاکسازی کرد. تطهیر پوست می بایست از بازه‌های زمانی پیشین اعمال گیرد. آبرسان و کرم‌های لایه بردار او‌لین مرحله آماده سازی پوست می‌باشند. قبل از آغاز پیرایش، خوب میباشد از یک پرایمر مصرف شود تا آب موردنیار پوست تامین گردد. بعداز آن می‌توان از از این محصول آرایشی صورت مطلوب به کار گرفت و آن را روی جوش‌ها و نواحی تیره زد تا آن‌ها‌را پوشش بخشید. از این محصول یا هدف های دیگری نیز به کارگیری میگردد.

کانسیلر جهت سایه چشم: برای پرهیز از ریزش سایه می‌توان کانسیلر را زیرساز آن قرار داد. با این طریق علاوه بر خودداری از ریزش سایه، پف چشم نیز از در میان می‌رود. و دارای سایه چشم بسیار زیبا و جذاب خواهید بود. در نتیجه توصیه می کنیم قبل از استفاده از سایه، حتما با این محصول زیر سازی های لازم را انجام دهید.

نهفته کردن ایرادات آرایشی: وقتی که خط چشم یا این که سایه صحیح کشیده نشود، می‌توان آن را با مقداری کانسیلر پوشش اعطا کرد. از این کالا برای مخفی کردن خطوط خارج زده خط لب نیز به کار گیری میگردد. این محصول از پخش شدن رژ به زیرلب نیز پرهیز می‌نماید. این فرآورده را می‌توان پایین و بالای ابروها برای خطی کردن آن ها نیز به صورت موقتی و دائم استفاده کرد.

فرق این محصول و پرایمر در چیست؟

پرایمر در حقیقت زیرساز مهم آرایش و پیرایش میباشد که در کل صورت به کار گیری میشود. این فرآورده دربردارنده مواد مفید همانند ویتامین C، A، E میباشد که پوست را تندرست نگه میدارد. پرایمر را می‌توان یک آبرسان قوی معرفی کرد که از چرب شدن پوست خودداری می‌نماید.

این لوازم آرایشی پوشش دهنده بخش های تضعیف شده پوست میباشد. تیرگی‌ها و منافذ به درستی با این محصول برطرف می شوند. این فرآورده را معمولا در همگی نقاط چهره به‌عمل نمی‌برند. یکنواختی رنگ کانسیلر به خوشگل شدن آرایش و پیرایش یاری می‌نماید و یک محصول بهتر بضاعت نهفته کردن تغییر‌و تحول رنگ‌های تولید گردیده در صورت، سایه پر‌نور و لکه‌های پوستی را داراست.

کانسیلر چیست و چه‌گونه از کانسیلر استفاده می شود؟

در جواب به پرسش کانسیلر چیست، می‌توان اعلام‌کرد؛ این محصول کرم پودری با غلظت بسیار بالاست که گودال، سیاهی بدور چشم، و لکه های روی پوست را می‌پوشاند، و همان دیگر کرم پودرهای فشرده پر‌نور و رنگی که امکان یکدست کردن پوست چهره قبلی و بعداز به کار گیری از کرم پودر را داشته، و اکثر زمان ها سفارش میشود، بعداز کرم پودر روی چهره مصرف شود. این وسیله آرایشی که بصورت مایع و نصفه جامد وجامد در بسته بندی های گوناگون در بازار موجود بوده، علاوه بر یکدستی پوست، به تمیزی آرایش و پیرایش یاری می‌نماید. کانسیلر (concealer) مایع در اصل خوب میباشد، از کرم پودر گزینه به کار گیری یک رتبه پر‌نور تر باشند، در صورتیکه خیلی جايگاه پر‌نور بودن این محصول زیاد باشد، از آن بعنوان پوشاننده لکه های چهره به کارگیری میشود.

موارد استفاده از این محصول چه می‌باشد؟

برای پرسش چه طور از کانسیلر به کارگیری کنیم و همین طور موارد مصرف کانسیلر چه است، می توان خاطرنشان کرد حالا که متوجه شدیم؛ کانسیلر چیست و گونه های مختلف این وسیله آرایشی و بهداشتی به چه شکل میباشد؛ خوب میباشد به سراغ روش استفاده از این محصول برویم؛ یک نکته در امر به کار گیری از این محصول آرایشی و بهداشتی این میباشد که به دلیل ماهیت کرم پودر به تنهایی جهت محو کردن نوعی از لکه های پوستی کفایت می نماید، می توانید نخست از کرم پودر و آنگاه در صورت نیاز از این وسیله آرایشی به کار گیری فرمایید. فرایند به کار گیری از کانسیلر در ادامه بیان شده است:

استفاده از کانسیلر برای چه اشخاصی مفید است

استفاده از این محصول برای چه اشخاصی مفید است

فراهم سازی پوست چهره؛ مدام پیش از آرایش و پیرایش با به کارگیری از کرم های آبرسان و قابل انعطاف کننده‌های پوست خویش آشنا شوید؛ به صورت نمونه، میتوانید مقداری پرایمر به پوست چهره بزنید. حلقه های تیره پایین چشم را بپوشانید؛ برای از بین بردن لکه های تحت چشم قطعا از محصولی به کارگیری فرمائید، که دو درجه از پوست شما پر‌نور تر میباشد؛ این محصول را به اندازه دو مثلث پایین چشم پوشانده و با اسفنج و یا این که بیوتی بلندر آن را محو نمائید. قرمزی بدور بینی را محو فرمائید؛ چنانچه بدور  بینی قرمزی دارید با لوازم آرایشی آن را نابودنمائید.
مکان جوش را روی چهره خویش با به کار گیری از کانسیلر بپوشانید، دراین مورد به جای استعمال از کرم پودر زیاد، با یک براش این محصول مکان جوش را روی چهره خویش حذف فرمائید.
ثبت کانسیلر روی پوست؛ روی بخش هایی از پوست که این محصول زدید، با اسفنج منحصر به فرد ثبت کننده بزنید.

براش این محصول چه است؟

قلم مو پیرایش که برای مصارف متفاوت، گونه های متفاوتی دارااست، براش اسم داراست؛ یک کدام از موردها محاسبه این محصول چه میباشد، شناخت با وسایل کانسیلر همچون براش ایت محصول میباشد؛ یک قلمو باریک، سفت و پاره ای مخروطی صورت را براش کانسیلر می‌نامند، که از آن برای کاربرد ظریف این محصول آرایشی در جایی که مدنظرمان میباشد استعمال می‌شود.

امیدواریم که مطالب بیان شده در رابطه با قیمت و استفاده از انواع کانسیلر مایع چیست و چه کاربردی دارد برای شما مفید و موثر بوده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت انواع کانسیلر ها نیز می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.