وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی بهترین بالم لب حجم دهنده طبیعی مایع گرد

معرفی بهترین بالم لب حجم دهنده طبیعی مایع گرد

بالم لب را بعنوان حجم دهنده موقت لب می شناسیم. این بالم ها بصورت طبیعی و مصنوعی در بازار موجود است. برخی از این محصولات دارای براق کننده نیز بوده اند، به همین علت سبب براق نشان دادن لب های شما می شوند. در این مطلب می خواهیم بصورت کامل در رابطه با معرفی بهترین بالم لب حجم دهنده طبیعی مایع گرد سخن بگوییم.

بالم لب چیست؟

همان طور که می‌دانید لب آدم دارنده پوستی بسیار حساس و نازک میباشد، بدین ترتیب نگهداری سالم لب ها مستلزم محافظت های ویژه ای میباشد. از سوی دیگر عواملی همانند سوز و سرما، آب و هوای کم آب و یا این که تابش نوروروشنایی خورشید موجب می‌شوند تا پوست لب به شدت شکننده و در گیر کم آبی و پوسته پوسته خواهد شد. در‌صورتی‌که شما نیز اینگونه مشکلی دارید، سفارش می‌کنیم تا برای داشتن لب های  سالم تر در زمینه ی مزایای بالم لب درین نوشته‌علمی با ما یاور باشید.از آنجایی که داشتن لب هایی سالم و زیبا با پوست قابل انعطاف و یک دست تاثیر فراوانی در زیبایی و جذابیت هر شخص داراست به شما سفارش میکنیم تا بالم لب را مدام در لیست وسایل ضروری خویش به همراه داشته باشید.بهترین بالم لب بر اساس کاربرد و ویژگی ها تعیین می شود.

بالم لب مرطوب کننده ای منحصر به فرد لب ها میباشد که معمولا دارنده خواص مرطوب کنندگی، مغذی و محافظتی برای لب ها میباشد. با اعتنا به آنکه استفاده از بالم لب اکثر اوقات به صورت رژ لب میباشد، بدین ترتیب به کار گیری از آن به هیچ مهارتی نیاز ندارد و کلیه اشخاص میتوانند به سادگی از آن به کارگیری نمایند. به‌دنبال در پایین به چندین مورد از مزایای بالم لب اشاره می‌کنیم.

بهترین بالم های لب چیست

بهترین بالم های لب چیست

بالم لب نوعی موم یا این که پماد میباشد که دارنده موادی با خواص قابل انعطاف کنندگی و مرطوب کنندگی میباشد و با تلاش آب رسانی و چرب نگه داشتن سطح پوست لب ، به دور از سنگینی و چسبندگی ، زیبایی و سالم آن را محافظت می نماید از کم آبی و خود خوردگی آن پرهیز می‌نماید. دیدنی میباشد بدانید که در لب هیچ غده عرقی نیست و در هرگز لب ها عرق نمی‌کنند. به‌این عامل میباشد که در فصل زمستان کم آب می گردند و همیشه آنها را تر میکنیم. در صورتی‌که زیاد به نقص‌ بی آبی لب در گیر میشوید، می بایست فکری به هم اکنون آن نمائید.

مطرح ترین مواد تشکیل دهنده بالم لب، روی هم رفته مشتمل بر ترکیبات قابل انعطاف و مرطوب کننده مانند لانولین ، موم زنبور عسل ، وازلین ، روغن نارگیل ، روغن دانه آفتابگردان و پارافین است، که در هر نوعی از تولیدات موجود  در داخل بازار بخشی از این مواد به کار رفته میباشد. در مجموعه ای دیگر از بالم های لب ، Q10 ، ویتامین C و ویتامین E وجود دارااست. گروهی دیگر از بالم ها با سعی و تلاش در کاهش چین و چروک لب ها دربرگیرنده موادی مانند هیالورونیک اسید، کلاژن و دی پالمیتول هیدروکسی پرولین می‌باشند . این مواد فاکتورهای رویارویی با پیری پوست را دارا هستند. در ادامه به معرفی بهترین بالم لب اشاره خواهیم کرد.

خواص درخشان کنندگی و حجم دهندگی لب ها

از مهم ترین مزایای بالم لب (lip balm) این میباشد که از روش آبرسانی به لب ها، آنها‌را حجیم و لبریز می نماید. به عبارت دیگر، بالم لب با تصحیح خطای  موجود در لب از روش لایه براقی که بر روی لب ها قرار می‌دهد، لب ها را حجیم تر نمایش می‌دهند. به طور کلی می توان اذعان کرد که استعمال از بالم لب، زیبایی لب ها را دو چندان می سازد. همینطور در صورتیکه قصد دارید تا بر روی آن از رژ لب به کارگیری فرمایید، بستری تماما یک دست و لطیف و فارغ از خطوط و شکاف برای شما محیا میباشد. امروزه شناخت بهترین بالم لب نیازمند تجربه و دانش است.

قیمت و خرید انواع بالم لب حجم دهنده ارزان

قیمت و خرید انواع بالم لب حجم دهنده ارزان

خواص حفظ کنندگی از لب

وقتی که در خواب هستیم، پوست لب ها نیز همچون پوست بقیه بخش های تن آغاز به تجدید بنا خویش می نماید و از این روش، سموم خویش را دفع و سلول های جدیدی ایجاد می نماید. این پروسه موجب می‌شود تا لب ها رطوبت خویش را در طی شب از دست بدهند. از اینرو، به کارگیری از بالم لب قبل از خواب برای لب ها بسیار موثر میباشد و از سلول های جدید ساخته گردیده نگهداری می نماید.

 خواص ضد آفتابی این محصول

همان گونه که تا قبل از این نیز گفته شد، یکی از عواملی که در زخم رساندن به لب ها و در علت بی آبی آن ها نقش دارااست نور فرابنفش خورشید میباشد. از آنجایی که لب ها فاقد ملانین می باشند طبیعتا نمی توانند با ملانین سازی در مقابل اشعه ماورای بنفش از خویش حفظ نمایند. بدین ترتیب سفارش می شود تا درین موقعیت با به کارگیری از یک ضد آفتاب از لب ها محافظت نماییم. خوشبختانه فعلا اکثر بالم های لب دربردارنده SPF می‌باشند و به همین دلیل با ساخت و ساز یک سد دفاعی بر روی پوست لطیف و نازک لب ها، از آن‌ها در مقابل مضرات نور و روشنایی فرابنفش  خورشید نگهداری می نمایند.

امیدواریم که مطالب بیان شده در مورد معرفی بهترین بالم لب حجم دهنده طبیعی مایع گرد به اندازه کافی برای شما مفید و موثر بوده باشند. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با بهترین بالم های حجم دهنده لب نیز می توانید با قسمت پشتیبانی. سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ارزان قیمت درمتن شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *