وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی قیمت و خرید بهترین رژ لب های با رنگ های مختلف با کیفیت

معرفی قیمت و خرید بهترین رژ لب های با رنگ های مختلف با کیفیت

امروزه انواع رژ لب با قیمت های مختلف و کارایی های متفاوت در بازار موجود هستند. هر یک از این نمونه های رژلب جهت زیبایی لب ها طراحی و تولید شده اند. رژ لب ها در مدل های جامد، مایع و مدادی در بازار موجود هستند. در ادامه مبحث در رابطه با معرفی قیمت و خرید بهترین رژ لب های با رنگ های مختلف با کیفیت سخن خواهیم گفت.

رژلب چیست و معرفی بهترین انواع رژلب

رژ لب یکی‌از وسایل آرایشی دوستداشتنی تمامی خانم ها و دختر خانوم ها میباشد که در گزینش آن نیز وسواس فراوانی به خرج داده میشود. این نوشته ی علمی به معرفی تمامی رژ لب ها و گونه های رژ لب و همینطور تاریخچه رژ لب خواهیم پرداخت. رژ لب یا این که ماتیک یک فراوردهٔ آرایشی میباشد که دربردارنده مواد رنگی، قهوه، روغن، موم و نرم‌کننده پوست میباشد که برای مالیدن رنگ و بافت بر روی لب‌ها استفاده می شوند. اشکال گوناگونی از روژ لب ایجاد شده است. سرب یک کدام از مواد مضر مو جود در رژ لب میباشد. این ماده بیشتر روی دستگاه عصبی بدن انسان تأثیر می گذارد و برای سیستم هورمونی نیز مضر میباشد.

مبنی بر پژوهش ها، معین گردیده‌است که رژ لب سبب آلرژی لب‌ها و پوست گوشه و کنار آن‌ها می شود. بقیه اثرات مضر آن دربرگیرنده بستن منافذ پوست و بی آبی و شکاف خوردگی لب هاست. بعضا مواد مضر موجود در رژ لب سبب بروز سرطان می گردد. همینطور فلزات سمی سنگین نیز در مقادیر جزئی در رژ لب وجود دارند. البته لازم به ذکر است این مواد سنگسن در رژ لب های بی کیفیت و بی برند می باشند.

دانشمندان دریافتند خانم‌هایی که زیاد از رژ لب استعمال می‌نمایند، بیشتراز حد مجاز روزمره، عناصری مانند آلومینیوم، کادمیوم، کروم و منگنز را اخذ می‌نمایند؛ لذا این موادتشکیل دهنده به گذر زمان در بدن توده می شوند و سبب بروز مسمومیت های پوستی می گردند.

قیمت بهترین رژ لب های بدون سرب

قیمت بهترین رژ لب های بدون سرب

قیمت انواع رژ لب

رژ لب مرجانی : این رنگ ، علاوه بر طبیعی نگه داشتن صورت سبب رنگ و روح دادن به صورت و لب ها می‌گردد.

رژ لب مرجانی بژ : رنگی که بسیار مطلوب ضیافت ها و مراسم های شبانه میباشد.

رژ لب صورتی پامچالی : رنگی که مطلوب دوشیزه ها نیز می باشدرنگی که فیس را بسیار پر انرژی و شاداب نشان می دهد.

رژ لب صورتی گرم : رنگی که لب ها را پررنگ تر نمایش می دهد.

رژلب قرمز‌رنگ اب اناری: رنگی که صورت را بسیار پر انرژی و باطراوت نمایش می دهد.

رژ لب با رنگ سرخابی : رنگی که سبب شاداب نشان دادن صورت می‌شود و دارنده بافتی قابل انعطاف میباشد.

رژ لب با رنگ هلویی : رنگی که جزو دوستداشتنی ترین رنگ های مورد به کارگیری ی خانم ها است.

رژ لب تمشکی : رنگی که فیس های رنگ پریده را سرخ و گلگون نشان می دهد.

رژ لب گوشتی مات : رنگی زرق و برق دار که مطلوب به کارگیری در زمان تمام روز میباشد. قیمت رژ لب های گوشتی مات معمولا بالا تر از سایر نمونه ها است.

رژ لب صورتی پر‌نور : این صورتی جزو پر استفاده ترین رنگ های صورتی است و خانم هایی که از این رنگ به کار گیری می نمایند به زیبایی گل زنبق میگردند.

رژ لب قرمز‌رنگ مرجانی : رنگی که از ادغام دو رنگ قرمز‌رنگ و مرجانی تهیه و تنظیم گردیده‌است و جزو یک کدام از رنگ های پر طرفدار خانم ها میباشد.

رژ لب قرمز رنگ آلویی : این رنگ که بسیار نزدیک به رنگ آلوی قرمز‌رنگ میباشد صورت های بی روح را پر شاداب  و نشاط نمایش می دهد.

رژ لب قهوه ای خرمایی پر رنگ : این رنگ از ادغام دو رنگ قهوه ای و خرمایی تنظیم شد‌ه‌است و رژ لبی زرق و برق دار به حساب کی آید.

رژ لب شاه بلوطی : این رنگ جزو یکی‌از رنگ های فوق العاده قشنگ و مطلوب برای صورت های پر‌نور یا این که بی رنگ و روح میباشد.

رژ لب قرمز رنگ قهوه ای : این رنگ از ادغام دو رنگ قرمزو قهوه ای تهیه و تنظیم می‌گردد و رنگی مطلوب خانم های میانسال میباشد.

خرید انواع رژ لب مایع و جامد

خرید انواع رژ لب مایع و جامد

رژلب مایع و درخشان: رژلب های مایع که درخشان هم میباشند یک مدت بسیار مد بودند اما هنوز هم علاقه مندان خاص خودشان را دارا‌هستند، این نوع از رژلب ها برای به کار گیری در جشن و پای کوبی ها و مجلس عروسی مطلوب اند. قیمت رژ لب های مایع نیز مناسب ترین می باشد.

رژلب اکلیلی: رژلب (lipsticks) های اکلیلی درخشندگی بینظیری دارا هستند چون درون آنان اکلیل وجود دارد، برای اینکه در مراسم عروسی تک باشید می‌توانید با به کار گیری از این نوع رژلب حسابی جلب توجه نمائید. و نظر تمامی اشخاص را به سوی خود بگیرید. این رژ لب برای ددختران مناسب تر می باشد.
رژلب مات: به لطف کایلی جنرر، رژ لب های مات در طول چندین سال قبل محبوبیت بسیار زیادی به دست آورده اند. همانگونه که از اسمشان پیدا میباشد این رژلب ها به هیچ وجه درخشان نیستند و در درون آنها مایعی وجود دارااست که بعداز به کار گیری کم آب میگردد. قیمت رژ لب متناسب با برند و مدل آن می باشد.
رژلب شبرنگ: خانم ها معمولا دنبال وسایل آرایشی و بهداشتی خاص و کم یاب میباشند که رژلب های شبرنگ آنها را به هدف شان می‌رسانند، رژلب های شبرنگ حتی‌د‌ر بدون نور ترین محیط جلب توجه میکنند و فوق العاده دیده گیر اند.

رژلب مخملی: رژلب های مخملی همان طور که از نام شان پیدا میباشد مانند مخمل می‌باشند و سبب پر رنگ و بزرگتر نمایش دادن لب ها می شوند، این رژلب ها برای اشخاصی که لب های باریکی دارا هستند مطلوب اند.

عارضه های استفاده از این محصول در بارداری

از آنجایی که در ترکیبات اکثر رژلب ها سرب وجود دارااست و سرب منجر جراحت مغزی و آسیب های کلیوی می شود خانم های حامله نباید از رژلب درین مقطع حساس به کارگیری نمایند تا به خودشان و جنین مشکلی وارد نشود.در اکثری از رژلب ها موادی همانند پلی اتیلن، اکسید آهن و سرب وجود داراست که سبب سرطان پستان و سرطان های ریوی می شوند. از این رو تنها در مواقع بارداری سعی کنید کمتر از این محصول استفاده کنید.
 
امیدواریم مطالب بیان شده در رابطه با معرفی قیمت و خرید بهترین رژ لب های با رنگ های مختلف با کیفیت برای شما مفید و موثر بوده باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با قیمت و خرید انواع رژ لب نیز می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ارزان قیمت درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *