وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی بهترین اسپری مو دخترانه کاسپین برای موی خشک

معرفی بهترین اسپری مو دخترانه کاسپین برای موی خشک

اسپری مو را بعنوان ثابت نگه دارنده مو می شناسیم. معمولا هنگامی که به مهمانی ها و یا عروسی ها می رویم، از این اسپیری ها استفاده می کنیم. برای ثابت نگه داشتن حالت موی خود تنها کافی است از این اسپری ها استفاده کنید. این اسپری ها می توانند بین یک الی دو روز موی شما را در حالت مورد علاقتان ثابت نگه دارند. در ادامه مبحث بیشتر در مورد معرفی قیمت و خرید بهترین اسپری مو دخترانه کاسپین برای موی خشک سخن خواهیم گفت.

اسپری مو چیست و کاربردهای اسپری موی

هم اکنون دیگر در هر منزلی دست کم یک اسپری مو پیدا می‌گردد و ریلکس‌ترین کاری که برای پیرایش موها می‌توان اعمال کرد به کارگیری از همین اسپری‌ها ی مو است. با اینکه اسپری‌های مو سوابق چندان خیری در حفظ از حالت موهای سال‌های گذشته و فرم‌دهی به آن‌ها ندارند؛ ولی اکنون به علت سبک‌تر بودن، عالی از آحاد وسایل آرایشی برای موی فعالیت می‌نمایند. این اسپری‌ها اشکال متعدد دارا‌هستند که از هریک برای اعمال مقصود خاصی به کارگیری میشود.
اسپری مو یک وسیله سریع و راحت برای ثبت حالت موی میباشد، ولی نکته قابل توجه این میباشد که بتوانید از آن صحیح به کارگیری فرمایید. کارکردهای اسپری موی تنها به موها محصور نمی شود و این تولید ها در موردهای دیگر زیبایی هم دستی بر آتش دارا هستند که آرایشگران از آن ها استعمال می‌نمایند. درین نوشته‌علمی، ترفندهایی که آرایشگران در به کارگیری از اسپری موی به‌عمل میگیرند را با شما در میان میگذاریم.

آراسته کردن موهای ژولیده

برای اینکه موهای خویش را آراسته کرده و موقعیت بدهید، میتوانید اسپری را به موهای خویش بزنید و از بخش قابل انعطاف قوطی برای پیچیدن موهای خویش به کار گیری فرمائید. این ترفند تاثیر بسیار بالایی را دارااست. برای آنکه زحمات‌تان بیهوده نباشد، از شانه و کرم‌های موی به کار گیری نکنید. به‌این معنا که به کارگیری از برس و کرم‌های مو قادر است تاثیر روشی را که برای‌تان بیان کردیم را نابود کرده یا این که حتی آن را بی‌اثر نماید.

گل‌سر را تثبیت فرمایید: برای اینکه پیرایش موهای‌تان فیکس بماند و سنجاق سرتان حرکت نخورد، میتوانید پشت سنجاق سر و گیره‌های موی را اسپری بزنید تا ثبات بهتری پیدا نمایند. بافت موی تمامی چیز را در مکان خویش نگه میدارد و از سُر خوردن و لغزش گیره و سنجاق سر خودداری می‌نماید. بعداز گشودن موها عالی میباشد وسایل جانبی موی را بشویید تا مواد شیمیایی آن تمیز گردد.

روش استفاده از اسپری مو

روش استفاده از اسپری مو

تاریخچه اسپری موی

اسپری مو برای او‌لین دفعه در سال ۱۹۴۰ ایجاد و روانه بازار شد. در آن هنگام اسپری‌های موی دربردارنده موادی مانند پلیمر، حلال و محرک بودند. وجود محرک منجر می شد تا زمانی از فرآورده به کار گیری می شود، مایع از داخل قوطی به خارج اسپری گردد. در نتیجه پلیمری که در درون قوطی به صورت مایع بود، تبخیر گردیده و به طور یک لایه محکم و سفت بر روی گیسو قرار می‌گرفت و در حقیقت آن را فرم می‌بخشید.

قابل ذکر میباشد که در اولِ ایجاد این فرآورده از فلور، کربن و کلر تحت عنوان ماده محرک به کار گیری می شود. این مواد به CFC دارای اسم و رسم می باشند و مخاطرات بخش اعظمی برای محیط زیست به عنوان مثال زخم به لایه اوزون دارا هستند. در نتیجه به کارگیری از مواد CFC کلاً ممنوع شد. از آن هنگام به بعد از آن، اسپری‌های موی فارغ از به کار گیری از این ترکیبات محرک ساخته شدند و در نهایت بر روی بسته‌بندی آنها علامتی درج شد که نشانه‌دهنده عدم استعمال از CFC بود.

در اسپری‌های تازه موی، از هیدروکربن و گازهای فشرده تحت عنوان محرک استعمال میگردد که دیگر خطر گازهای قبل را ندارند البته منجر گرم شدن کره زمین خواهند شد.

مواد تشکیل دهنده اسپری موی

اکنون اسپری‌های موی (hair spray) برای کاربردهای متفاوتی ساخت می شوند، شما با پی بردن کاربردهای هر کدام از ترکیبات این اسپری‌ها می توانید جنس مطلوب مو خویش را تعیین فرمایید. برای مثال ترکیبات اسپری موی می‌توان به موردهای پایین اشاره نمود:

پلیمر: معمولاً برای تهیه و تنظیم اسپری‌های موی از دو نوع پلیمر به کار گیری میشود. پلیمر پلی یدیدیل سیلوکسان که محلول در آب وجود ندارد و پلیمر پلی وینیل پریرولیدون که محلول در آب میباشد. در شرایطی‌که درپی یک اسپری مو خیلی کارکشته می باشید، در ترکیبات مندرج روی بسته‌بندی به دنیال پلیمر پلی یدیدیل سیلوکسان باشید.
روغن: به خواسته تغذیه موها، در بخش اعظمی از اسپرهای موی از روغن‌های گیاهی استعمال می‌گردد. قابل ذکر میباشد که هرمورد از این روغن‌های گیاهی کاربرد خاصی دارا‌هستند، مثلا جذاب میباشد بدانید که روغن نعنا به علت خاصیت ضدپیری و ضدشوره، مشهور میباشد و در بعضا از اسپری‌های موی نیز به کار گیری می‌گردد. یکی از دیگر روغن‌های گیاهی که علاوه بر تغذیه کردن موها، آنها‌را آبرسانی کرده و از کم آبی آنان خودداری می‌نماید، روغن آرگان میباشد.
ضد وزی: متأسفانه به جهت حالت آب و هوایی و تغذیه نامناسب، موهای اکثری از اشخاص وز میباشد و این مسئله برای آن ها بسیار آزار دهنده میباشد. زیرا وزی موی ظواهر زیبایی ندارد و موهای شخص را آشفته نشانه میدهد. استعمال از اسپری‌های موی که دربردارنده ماده آمینیمتیل پروپانول می باشند، منجر می‌گردد موهای شما در مقابل رطوبت دور و اطراف بیشتر مقاومت نمایند و وز نشوند.

معرفی بهترین تافت های مو

معرفی بهترین تافت های مو

آیا این محصول سبب ریزش موها میگردد؟

متخصصان پوست و مو در رابطه اینکه اسپری موی سبب ریزش مو میگردد یا این که نه، میگوید: یکی‌از وسایلی که برای موقعیت‌دهی موها به کار گیری می گردد تافت و ماوس و به‌طور کلی اسپری میباشد. بعضا اشخاص به خطا تصور می‌نمایند که‌این دو جنس سبب ریزش گیسو میشوند در‌صورتی که تافت و ماوس حالت‌دهنده گیسو میباشند و گیسو را در گیر ریزش نمیکنند. در صورتی‌که بتوانید به شیوه صحیح از این محصول ها به کارگیری فرمایید، این مورد ربطی به ریزش موی ندارد.‌ البته نکته مهمی در به کار گیری از این تولیدات وجود دارد که مسلما می بایست به آن دقت داشته باشید و آن این میباشد که‌این تولید ها را صرفا می بایست روی ساقه موی اسپری فرمایید.

امیدواریم مطالب بیان شده در مورد معرفی بهترین اسپری مو دخترانه کاسپین برای موی خشک برای شما مفید و موثر بوده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول می توانید با قسمت پشتیبانی سایت درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.