وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی بهترین مارک کرم مرطوب کننده برای پوست خیلی خشک و چرب

معرفی بهترین مارک کرم مرطوب کننده برای پوست خیلی خشک و چرب

کرم های مرطوب کننده بعنوان اساسی ترین محصول برای اشخاصی که پوست خشک دارند شناخته می شود. خشکی پوست ممکن است آزار دهنده و سبب پوسته پوسته شدن پوست شود. از این رو کرم های مرطوب کننده به راحتی می توانند خشکی پوست را از بین ببرند. در این مقاله در مورد معرفی بهترین مارک کرم مرطوب کننده برای پوست خیلی خشک و چرب سخن خواهیم گفت. همچنین تمامی کرم های مرطوب کننده را در انتهای این مطلب می توانید مشاهده کنید.

هر آنچه در رابطه با تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده می بایست بدانیم

آیا میدانید تفاوت کرم آبرسان و بهترین کرم مرطوب کننده چه می‌باشد؟ شاید در وهله آغاز هر دوی آنان شبیه و یکسان به لحاظ برسند ولی کارایی مرطوب کننده و آبرسان بر پوست شما یکسان نمی باشد. در نوشته‌علمی حاضر با خصوصیت‌ها و تفاوت‌های این تولید ها بیشتر آشنا خواهید شد.

ممکن میباشد که فکر کنید به کار گیری از آبرسان صرفا منحصربه‌فرد اشخاصی میباشد که پوستی کم آب دارا‌هستند. البته آبرسانی به پوست همچون آبرسانی به همه اعضای تن اهمیت ویژه‌ای داراست. به عبارتی‌ که تن‌تان برای نگهداری تناسب و اجرا دادن هر چه خوب عمل‌هایش به آب نیاز دارد، پوست شما هم از هر نوعی (کم آب، چرب، حساس، مختلط یا این که ساده)که باشد به آبرسانی نیازمند است.

تا به امروز از خودتان پرسیده‌اید که آبرسانی چه می باشد یا این که دقیقا به چه معناست؟ آیا آبرسانی به عبارتی مرطوب کردن میباشد؟ محصولاتی از قبیل روغن ها، بهترین کرم مرطوب کننده و ژل های مو جود در بازار با تنوع مختلف‌شان، داعیه دارند که سبب آبرسانی توانمند پوست تان میشوند و شما ترغیب به خرید آن‌ها می شوید. با وجود این، از در بین این همگی تولیدات گوناگون چه‌طور می توانید محصولی را تعیین نمائید که مقدار رطوبت موردنیاز پوست شمارا تأمین نماید؟

معرفی بهترین کرم مرطوب کننده دست و صورت

معرفی بهترین کرم مرطوب کننده دست و صورت

تفاوت کرم آبرسان و رطوبت رسان چه می باشد؟

از نگاه علمی، مرطوب کننده اصطلاح کلی میباشد که برای اشکال ترکیبات مرطوب کننده به عمل می‌رود؛ برای مثال:

امولینت : چربی و روغن ها
هموکتانت ها یا این که ترکیبات جاذب الرطوبه (humectants)
ترکیبات پوشاننده
البته در دنیای بیزنس و بازار جهانی، تمامی اصطلاحات دستخوش تغییر و تحول گردیده‌اند. در واقع، آبرسان و مرطوب‌کننده برای مثال واژه و کلمه‌های تجاری می‌باشند که برندهای گوناگون از آن‌ها تعریف‌و‌تمجید‌های مختلف و دل‌بخواهی ارائه می دهند.

از آنجاکه هیچ استاندارد معلوم و ویژه‌ای برای تمجید یک آبرسان و یک مرطوب کننده نیست در بیشتر موردها، هر برندی طبق واحد سنجش رطوبت رسانی فرآورده خویش به پوست اشخاص این دو اصطلاح را تفکیک می‌نمایند.

آیا آب به تنهایی برای تامین رطوبت مورد نیاز پوست کفایت می کند؟

فراموش نکنید، آب به تنهایی نمی‌تواند رطوبت پوست را مراقبت نماید. احتمالا شما هم متوجه گردیده‌اید وقتی‌که از گرمابه بیرون میشوید، آب مانده روی تن شما تبخیر میشود و به دنبال آن چربی طبیعی پوست شما هم از میان می‌رود. انتخاب بهترین کرم مرطوب کننده نیازمند دانش است.

در واقعیت، هرچه بیشتر پوست‌تان را فارغ از به کار گیری از مرطوب کننده و یا این که کرم آبرسان پوست بشویید، پوست شما بیشتر به بی آبی می‌گراید.

مواد مرطوب کننده
مرطوب کننده ها موادی با مبنا روغن می‌باشند که مواد پوشاننده (occlusive) مانند وازلین و روغن های معدنی و همینطور امولینت‌ هایی زیرا استرها و روغن های گیاهی در برمی‌گیرند. این مواد روی پوست لایه‌ای را تشکیل می دهند که بازدارنده از بیرون شدن آب می شود. آن ها همینطور در کاهش بی آبی پوست و ارتقا لطافت آن نقش مهمی دارا‌هستند.

تفاوت کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده در چیست

تفاوت کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده در چیست

مواد آبرسان
آبرسان ها موادی به عنوان humectant (هموکتانت یا این که جاذب الرطوبه) همچون گلیسیرین و اسید هیالورونیک می‌باشند که آب را از هوا یا این که پوست شما جذب می‌نمایند و بر روی پوست نگهداری می کنند.

خواندن مواد تشکیل دهنده تولیدات و تشخیص این مواد بسیار مهم می باشد، چراکه، مکانیسم فعالیت متفاوتی دارا هستند. به این ترتیب، مثالی‌ را که شما تعیین می کنید میتواند پوست شمارا تندرست‌تر نماید یااینکه تندرستی پوست شمارا تهدید کند.

صحت دارد که مقصود آخرین هیدراته کردن (آبرسانی) پوست میباشد، ولی تعیین شایسته ترین ماده رطوبت رسان به طور کامل به نوع پوست شما وابسته است.
حرف آخر
توان مرطوب کننده را حداقل نگیرید. در حالتی که از مرطوب کننده ای مطلوب و کیفیت بالا به کارگیری فرمایید، بدون‌شک از مزایای آن سود مند میشوید. برای اینکه به مصرف بهترین کرم مرطوب کننده عادت فرمایید، سفارش می‌کنیم هر روز در طی مشخصی از آن استعمال نمایید، برای مثالً بعداز دوش گرفتن یا این که تصحیح صورت. این وقت ها برای استعمال از مرطوب کننده ایده آل می‌باشند، چون پوست شما هنوز نمناک میباشد و این رطوبت یاری می نماید لوسیون آسان تر  به درون پوست نفوذ نماید.

در صورتی‌که در زمینه‌ی گزینش یا این که طرز مصرف مرطوب کننده چهره و دست، به راهنمای نیاز دارید، می توانید با قسمت پشتیبانی سایت درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.