تجهیزات پزشکی خانگی

طرز استفاده از بهترین کاندوم های خاردار و ساده

طرز استفاده از بهترین کاندوم های خاردار و ساده

کاندوم همواره به جهت عدم انتقال ویروس از طریق رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای جلوگیری از بارداری نیز اسن محصول توصیه می شود. امروزه مدل های فراوانی از کاندوم در بازار موجود است. این وسیله ساده به راحتی می تواند جاوی انتقال بسیاری از بیماری ها را بگیرد. در ادامه مبحث به معرفی طرز استفاده از بهترین کاندوم های خاردار و ساده  خواهیم پرداخت. در انتهای این مقاله قیمت و خرید کاندوم را می توانید مشاهده کنید.

کاندوم

ارتباط جنسی یک کدام از مهم‌ترین نیازهای آدم میباشد که بایستی به صورت صحیح و مناسب ارضاء گردد. از سوی دیگر ممکن میباشد بیماری‌های مختلفی از همین شیوه به آدم منتقل شوند، پس رعایت بهداشت شخصی در خودداری از جابجایی این بیماری‌ها تاثیر بسیار فراوانی  داراست.

برخلاف تصور بعضی از عموم ممکن میباشد خطاهای متعددی در استعمال از کاندوم ایجاد شود . ما در‌این مقاله از سایت درمان شو تصمیم گرفتیم علاوه بر معرفی کاندوم و گونه های آن، دیدگاه به کار گیری صحیح از کاندوم را نیز آموزش دهیم. پس تا این مقاله ما را همراهی کنید.

طرز استفاده از کاندوم چیست

طرز استفاده از کاندوم چیست

کاندوم چه می‌باشد و برای چه کاری استعمال می‌شود؟

تمامی ما باکس‌های کوچک رنگی را هنگام خرید از داروخانه‌ها مشاهده کرده ایم و شاید برایمان پرسش اتفاق افتاده باشد که‌این بسته‌های طرح‌دار و بعضی وقتها معمولی چه چیزی می‌باشند و برای چه مواقعی به عمل برده میشوند؟
کاندوم یا این که (condom) که در فارسی گهگاه با اسم غلاف نیز شناخته می شود، یک پوشش لاتکسی بهداشتی میباشد که از تماس بدون واسطه آلت تناسلی زن و مرد در هنگام ارتباط جنسی پرهیز می‌نماید. این پوشش لاتکسی موقعیتانعطاف‌پذیری و کشسانی داراست و در اثر داخل شدن مقدار خاصی از فشار پاره نمیشود.

کاربرد مهم کاندوم پیشگیری از بارداری میباشد. درین شیوه از بارداری، منی مرد داخل این پوشش خاص ریخته می شود، به همین عامل از ورود اسپرم‌ها با درون رحم زن و تشکیل لقاح خودداری به کار می آید.
از طرف دیگر بایستی اشاره کنیم برقراری یک ارتباط جنسی غیر ایمن، میتواند منجر به بروز بیماری‌های واگیری مانند ایدز یا این که زگیل تناسلی گردد. به کارگیری صحیح از کاندوم ضمن پرهیز از تماس بدون واسطه آلت تناسلی زن و مرد، از جابجایی این بیماری‌ها نیز دوری می‌نماید.

بطور کلی کاندوم یکی از مهم ترین وسایل مربوط به بهداشت جنسی اشخاص می باشد. اگر در رابطه های جنسی خود از این وسیله استفاده نکنید، ریسک ابتلا خود و همسرتان به انواع ویروس ها افزایش می یابد. ویروس HPV  از طریق رابطه جنسی به همسرتان منتقل می شود. این ویروس که در اثر عدم تمیزی و پاکیزگی دستگاه تناسلی معمولا پدید می آید. برای خانم ها می تواند بسیار خطرناک باشد. ویروس HPV را همه بعنوان زیگیل تناسلی می شناسیم. این ویروس در حقیقت وارد خون شده و در نواحی مختلف بدن بروز پیدا می کند. اگر چه این بیماری برای آقایان زیاد نمی تواند خطرناک باشد، اما اگر گسترش پیدا کند با گذشت زمان سبب بروز سرطان دهانه رحم برای خانم ها می شود. با استفاده از کاندوم از ایجاد زیگیل های تناسلی در خود جلوگیری به عمل بیاورید.

معرفی قیمت و خرید انواع بهترین کاندوم ها

معرفی قیمت و خرید انواع بهترین کاندوم ها

انواع این محصول

کاندوم‌ها در گونه های مختلفی در بازار وجود دارد که به‌دنبال مطلب پس از معرفی یکسری مثال از آنان، بینش به کار گیری صحیح از کاندوم را نیز یاد خوا‌هیم داد.
درصورتی که بخواهیم به‌طور کلی اشکال کاندوم را در دو بخش اساسی مجموعه‌بندی کنیم، به صورت پایین خواهد بود.

این وسیله محافظت جنسی گونه های مختلفی داراست که در طرح‌ها و بسته‌های گوناگون ساخت و ساز می گردد و زوجین با اعتنا به ترجیحات خویش یکی‌از آن‌ها‌را تعیین می‌نمایند. این کاندوم‌ها به شرح زیرند:

تاخیری ( درین وسیله از مواد بی‌احساس کننده‌ای مانند بنزوکائین و لیدوکائین به کار گیری می شود)
معمولی و کلاسیک ( این وسیله فقط از جابجایی بیماریهای جنسی و پرهیز  از آن ها به کار میاورد)
شیار دار ( این وسیله داری شیارهایی برای ارتقا لذت جنسی در زنان و تعویق انزال در مردان میباشد)
خاردار (این وسیله به ارتقا لذت جنسی در زنان و تعویق انزال در مردان یاری می‌نماید)
ترکیبی ( این وسیله دارنده همگی خصوصیت همه کاندومها برای ارتقاء لذت جنسی میباشد)
مزایای به کار گیری از کاندوم
مزیتهای استعمال از این وسیله به شرح پایین میباشند:

پرهیز از انزال زودرس در مردان
پرهیز از جابجایی بیماریهای مقاربتی
معایب استعمال از کاندوم
معایب به کار گیری از این وسیله به شرح ذیل میباشند:

این وسیله یکبار مصرف میباشد و دایمی وجود ندارد و برای هر ارتباط جنسی می بایست یکبار از آن مورد استعمال قرار گیرد.
ممکن میباشد فرآورده لاتکس این وسیله برای بعضی از اشخاص آلرژی زا باشد.
احتمال پاره‌گی در زمان برقراری ارتباط جنسی.

امیدواریم مطالب بیان شده در رابطه با طرز استفاده از بهترین کاندوم های خاردار و ساده  برای شما مفید و موثر بوده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و خرید انواع کاندوم می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.