وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی انواع بهترین مسواک برقی و دستی خوب و با کیفیت

معرفی انواع بهترین مسواک برقی و دستی خوب و با کیفیت

مسواک برقی و دستی یکی از مهم ترین وسایل مربوط به سلامت دهان و دندان می باشد. از این رو اگر می خواهید همواره دندان های سفید و سالمی داشته باشید، استفاده روزمره از مسواک را سر لوحه کار خود قرار دهید. در این مطلب علمی بیشتر در مورد معرفی انواع بهترین مسواک برقی و دستی خوب و با کیفیت مطالعه خواهیم کرد.

کارایی مسواک های برقی چیست؟

برای خرید مسواک برقی بایستی آن را بر روی بخش انتهایی دندان قرار داده تا به آهستگی به سمت جلو تکان خورد. خوب میباشد که برس مسواک در زاویه ای هفتاد درجه با لثه قرار گیرد. در به کارگیری از این مسواک ها نیازی به انجام فشار و یا این که تکان دادن برس مسواک وجود ندارد به این دلیل که این مسواک ها به صورت خودکار نظافت دندان ها را اعمال میدهند.

مسواک برقی بیشتر برای چه کسانی کاربردی است؟

بیماران ارتودنسی نحستین مورد هایی میباشند که بیش تر از سایرین اشخاص به مسواک برقی نیازمند هستند. مورد بعدی عده ای می‌باشند که نمی توانند با مسواک های ساده بخش هایی در بین دندان های خویش را به طور کامل پاک و منزه نمایند. گرچه طبق پژوهش ها انجام یافته مسواک های ساده و برقی هر دو به یک اندازه فاصله بین دندان ها را تطهیر می نمایند. البته نکته حائض اهمیت اینجاست که شما نمی توانید فشاری اثبات و منظم را بر روی مسواک ساده وارد کنید. شما ممکن میباشد خسته و خواب آلود باشید و فشار خیلی کم و پایینی به مسواک ساده وارد نمایید و یا این که تمرکزی بر روی تکان و نظم تکان مسواک بر روی دندان ها نداشته باشید. در اینجا می باشد که یک مسواک برقی بسیار کارآمد میباشد.

مورد بعدی کودک ها می‌باشند که با به کار گیری از مسواک های برقی بیشتر می‌توانند دندان های خویش را پاک نگه داشته و از حضور پلاک ها دوری کنند. به کار گیری از مسواک های برقی برای کودکانی که هنوز دارنده مهارت و تجربه کافی برای نظافت بی نقص دندان ها را ندارد و همینطور برای خردسال های که تازه می خواهند مسواک زدن را شروع کنند کاربرد متعددی دارااست.

مزایای مسواک برقی چه چیزی است؟

افزایش سرعت در مسواک زدن
سرعتی که یک مسواک (toothbrush) برقی در نظافت کردن دندان ها دارااست هیچگاه با مسواک های ساده قابل مقایسه نمی باشد. سر این مسواک ها به سرعت جرم ها و پلاک ها را از در میان دندان ها جدا نموده و سطح آن را تماما منزه می نماید.

معرفی بهترین مسواک های برقی

معرفی بهترین مسواک های برقی

مسواک زدن آسوده و آسان
مسواک زدن این نمونه مسواک ها بسیار آسوده و آسان میباشد و شخص نیازی ندارد تلاش متعددی نماید تا دندان ها و گوشه و کنار دهن را منزه نماید. فقط می بایست مسواک را با زاویه صحیح بر روی سطح های دندانی قرار داده تا نظافت دندان ها صورت بپذیرد.

عده ای که در قسمت دستان مشکلات و معضلاتی برای مثال وجود درد و دارای ورم مفاصل می‌باشند، و اشخاص نادر ناتوان می‌توانند با به کارگیری از یک مسواک برقی به آسانی نظافت و پاکیزگی دندان های خویش را مراقبت نمایند.

نظافت عمقی و با کیفیت دندان ها
طبق تحقیقاتی که بر روی شیوه کارایی مسواک های برقی انجام یافته میباشد پژوهشگران دریافته اند که حرکات ارتعاشی چرخشی مسواک های برقی منجر به نظافت عمقی دندان ها و فضای مابین آنان گردیده است. در‌این مسواک ها پرز های مسواک کلیه نواحی دندان ها و رخنه‌ در میان آن‌ها را زیر پوشش خویش قرار خواهد بخشید و این یکی از شایسته ترین مزایای مسواک برقی محسوب می شود.

حذف لکه های موجود بر روی دندان
با دقت به اینکه امروزه خوراکی های متنوعی  مورد به کار گیری اشخاص جامعه قرار میگیرد و قهوه، نوشابه، چای و بقیه آب میوه های کافئین دار سبب ساخت و ساز لکه های دندانی می‌شود.به کارگیری از مسواک برقی نقش مهمی در نظافت کردن دندان ها و رفع این لکه ها داراست. در حقیقت سرعت و اقتدار مسواک های برقی میتواند خیلی معمولی همه لکه ها و رنگ های چسبیده به دندان را از میان بردارد. و از زردی دندان ها خودداری می نماید.

مسواک‌ های دستی

بهترین نمونه های مسواک دستی

بهترین نمونه های مسواک دستی

مزایا:

مهم‌ترین مزیت مسواک‌ دستی این میباشد که در دست گرفتن و تمرکز بیشتری بر روی دندان‌هایتان مسواک زده میشوند دارید. شما مقتدرانه تصمیم بگیرید که چقدر سریع و چقدر محکم دندان‌ها، لثه‌ ها، روی زبان  و دندان های خرابتان را مسواک بزنید. این امر  سبب نظافت کردن سهل و آسان تر برای کسانی میباشد که دارنده نواحی حساس در دهن خویش می باشند و یااینکه لرزش‌های متناوب مسواک برقی برایشان شدید است .
مسواک‌های دستی یا این که معمول، یک مورد بسیار مقرون به صرفه تر و ارزان تر از نمونه های الکتریکی خویش می‌باشند. این مسواک ها دیگر فضای فراونی اشغال نمی کنند، و در مهاجرت و جاگیری بسیار سهل و آسان می باشند ، به ویژه این که قطعات مازاد در آنان نیست. از آنجایی که باتری برای شارژ کردن یا این که اسباب جانبی در کنار  مسواک‌های دستی نیست، بسیار کمتر مبتلا دگرگونی و نابودی می گردند. آن ها معمولی‍ترین مورد بوده که هیچ چیز برای وقت حیف کردن مانند سرهای جایگزین یا این که دکمه‌های برقی ندارند.

معایب:

مسواک‌های دستی به مهارت مخاطب متعلق میباشند که تکنیک مسواک کردن خوب برای نظافت کردن دندانها و دهن کاملا پاکیزه  داشته باشد. این اختلال برای اشخاصی میباشد که مجال برای به درستی مسواک زدن صرف نمی کنند و برخی نقاط را از یاد می برند. این مورد همینطور قادر است برای عده ای که به عمل بردن مسواک را کاری طاقت فرسا میدانند، مشکلاتی ایجاد نماید.

امیدواریم که مطالب بیان شده در مورد معرفی انواع بهترین مسواک برقی و دستی خوب و با کیفیت برای شما مفید و موثر بوده باشد. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد قیمت و خرید انواع مسواک دستی می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *