وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی انواع بهترین خمیر دندان سفید کننده سیگنال و پونه

معرفی انواع بهترین خمیر دندان سفید کننده سیگنال و پونه

بهترین خمیر دندان ها دارای ماده سفید کننده دندان می باشند. اگر می خواهید یک خمیر دندان با کیفیت و عالی خریداری کنید، می بایست ویژگی های یک خمیر دندان خوب را بدانید. در این مقاله ما قصد داریم بیشتر در مورد معرفی انواع بهترین خمیر دندان سفید کننده سیگنال و پونه سخن بگوییم.

بهترین خمیردندان دنیا چیست؟

بهترین خمیردندان ترکیبی میباشد که در کنار مسواک بر روی دندان به کارگیری میشود. خمیردندان ماده ای میباشد که برای برداشتن پلاک دندانی، ماتریا آلبا، دبری ها و به صورت کلی ، رسوبات و لایه های درست شده روی دندان به فعالیت می رود و علاوه براین، به مراد رساندن یک ماده دارویی یا این که شیمیایی خاص بر روی سطح دندان، برای هدف های درمانی و یا این که پیشگیری، در کنار مسواک گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد.
در اختیار گرفتن پلاک دندانی عبارتست از برداشتن پلاک دندانی برا پایه یک برنامه منظم و پیشگیری از تجمع دوباره آن بر روی دندان ها و سطح های لثه ای کناری. پلاک میکروبی دلیل اتیولوژیک اساسی مربوط به بیماری پریودنتال میباشد و متداول ترین شیوه در دست گرفتن آن به کار گیری از مسواک و بهترین خمیردندان ها میباشد.

ترکیبات خمیر دندان

بهترین خمیر دندان ها دربردارنده ترکیبات لایه بردار مثل کربنات کلسیم و سیلیکات که به از در میان بردن برخی رنگ های روی دندان شما، باکتری ها و یا این که جرم مواد مغذی گیر کرده لای دندان ها یاری می نماید.

عطر های خمیر دندان: بیشتر بهترین خمیر دندان ها دربردارنده عطر های خوشبو کننده مثل نعنا، لیموناد، دارچین و… می‌باشند. بهترین خمیر دندان منحصر به فرد خردسال ها علاوه بر عطر خوشبو کننده، دربرگیرنده مواد شیرین کننده نیز می باشند.

هومکتانت: این ماده منجر می گردد از کم آب شدن خمیر دندان خودداری خواهد شد.

دترجنت ها: دترجنت ها مانند سدیم لوریل سولفات سبب تولید کف هنگام به کارگیری از خمیر دندان ها میشود.

معرفی بهترین خمیر دندان های با کیفیت

معرفی بهترین خمیر دندان های با کیفیت

چطور شایسته ترین خمیر دندان را تعیین کنیم؟

تعیین بهترین خمیر دندان میتواند یک عمل طاقت فرسا باشد. اکثر ما تصور میکنیم که ما می بایست دندان هایمان را دو تا سه دفعه در روز مسواک بزنیم ولی نوع خمیر دندانی که استعمال میکنیم در تندرستی دندان ها تاثیر فراوانی داراست. برند ها و گونه های فراوانی در بازار وجود دارند و بخش اعظمی از ادعاهای تبلیغاتی می‌توانند گزینش را بااختلال رو به رو نمایند. به این ترتیب امروز با اعتنا به تنوع زیاد خمیر دندان،می بایست برای تعیین شایسته ترین خمیر دندان معیارهای ذیل را در لحاظ بگیرید

اتحادیه دندانپزشکی ایالات متحده ADA چهار نوع  از بهترین خمیردندان را برای به کارگیری معین نموده است که عبارتند از :
خمیردندا نهای مربوط به ضد پوسیدگی دندان
خمیردندان های مربوط به ضد پوسیدگی، ضد پلاک و ضد ژنژیویت دندان ها
بهترین خمیردندان های مربوط به ضد پوسیدگی و ضد آلرژی شدن دندان ها
خمیردندان های مربوط به ضد پوسیدگی و ضدجرم شدن دندان ها
می توان از فی مابین خمیردندان (toothpaste) هایی که دارنده نشان و مهر تاییدیه ADA می‌باشند، نوع خمیردندان لازم را گزینش کرد. البته لازم به ذکر است که فلوراید یکی از مهم ترین ماده ی تشکیل دهنده خمیر دندان ها می باشد.

کارکرد فلوراید چه می باشد؟

فلوراید ضمن تاثیری که بر تکامل سلولهای دندانی که مسئول تولید صورت پایانی دندان می‌باشند میگذارد ، نقش موثری در مقاوم سازی دندان های آدم داراست .بهترین خمیر دندان ها دارای فلوراید هستند.

بعداز آنکه او‌لین دندان های آدم آغاز به رویش می نمایند درصورتی که در معرض مایعات دربردارنده فلوراید (غذاها و بزاق) قرار گیرد، جذب فلوراید در سطح مینا ادامه می‌یابد.

علاوه بر آنکه فلوراید توسط حفاظت مینای دندان ، با کاهش فرآیند حمله باکتریها به دندان در کاهش پوسیدگی دندان ها نیز اثر گذار میباشد. در واقع یک خمیر دندان مطلوب دربردارنده فلوراید ضمن کاهش توان متابولیسم باکتری ها برای ساخت‌و‌ساز اسید و همینطور کاهش موقعیت اسیدی بزاق (ارتقا واحد سنجش PH بزاق) بازدارنده پوسیدگی دندان ها می‌گردد.

امیدواریم مطالب بیان شده در مورد معرفی انواع بهترین خمیر دندان سفید کننده سیگنال و پونه برای شما مفید و موثر بوده باشد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید انواع بهترین خمیر دندان ها می توانید به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی درمان شو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.