مادر و نوزاد

معرفی بهترین الگوی بالش شیردهی دو قلو فانتزی و عروسکی چیکو

معرفی بهترین الگوی بالش شیردهی دو قلو فانتزی و عروسکی چیکو

بالش شیردهی برای مادرانی که به تازگی مادر شده اند بسیار ضروری است. از این رو اگر نوزاد تازه متولد دارید، جها تسهیل در امر شیر دادن از بالش شیردهی استفاده کنید. به کمک بالشت شیر دهی به راحتی می توانید به نوزاد خود شیر بدهید . از این کار لذت ببرید. در ادامه در مورد معرفی بهترین الگوی خرید بالش شیردهی دو قلو فانتزی و عروسکی چیکو بیشتر سخن خواهیم گفت.

طرز به کار گیری از بالش شیردهی چه گونه بایستی باشد؟

بالش شیردهی، بالشی میباشد که منحصر به فرد مادرها شیرده پباده سازی گردیده است. بالشت های شیر دهی به مدل ها و طرح های مختلفی ساخته می‌شوند و برای یاری به شما در مراقبت از فرزندتان در حالت مطلوب شیردهی درست شده اند. با قرائت این نوشته ی علمی، بیاموزید که چه طور از بالشت شیر دهی برای یقین از قرار گرفتن شیرخوار در شرایط مطلوب و همینطور کاهش فشار وارده به ستون فقرات به کارگیری فرمائید.
بالشت شیر دهی صرفا مختص به شیردهی با شیر خانم ها وجود ندارد. بلکه مادرانی که به نوزاد خویش شیرخشک میدهند نیز می توانند از بالش شیردهی استعمال نمایند. در صورتی‌که جدیدا سزارین کرده‌اید، بالشت شیر دهی یاری بزرگی در زمان شیردهی به نوزاد میباشد. حالت شیردهی (Breastfeeding) شما همواره مهم می باشد.
بالشت شیر دهی معمولا به طور U صورت میباشد که در حوالی کمر قرار می گیرد تا از پشت، گردن، ستون فقرات و بازو‌ها حمایت نماید. شما می توانید از فروشگاه لوازم مادر و نوزاد آنان را خریداری نمایید یا این که به طور آنلاین سفارش دهید.

مزایای بالش شیر دهی چیست؟

آیا می دانید بالش شیردهی، غیر از اینکه از کمر درد شما دوری می‌نماید، چه مزایای دیگری داراست؟ به‌دنبال مطلب یکسری مزیت به کارگیری از این بالشت را ذکر میکنیم.
۱. آسودگی در بارداری: آری، شما می توانید از بالشت شیر دهی حتی قبل از میلاد نوزاد خویش استعمال فرمایید! این بالش با حمایت از پشت و کمر شما در سه ماهه سوم بارداری، آسودگی بیشتری برایتان به همراه می آورد.

۲. پستان به دهن گرفتن آسان‌تر نوزاد: کارکرد مهم بالش شیر دهی این میباشد که نوزاد را به بدن خانم مجاورت‌ می‌نماید. در شرایطی‌که میخواهید نوزادتان آسان تر‌ پستان به دهن بگیرد، بالشت نام برده این قابلیت را برایتان مهیا می‌نماید و در نهایت شیردهی با درد کمتری سپری می‌گردد.

معرفی قیمت و خرید بهترین بالش های شیردهی با کیفیت و ارزان

معرفی قیمت و خرید بهترین بالش های شیر دهی با کیفیت و ارزان

۳. یاری به معالجه بخیه سزارین: همانگونه که پیشتر بیان شد، بالش شیردهی یک مورد خوب برای بهبود بخیه‌های ناشی از وضع حمل میباشد. بالشت از حیطه بخیه خورده حفظ می‌نماید و موجب بهبود سریعتر آن میگردد.

۴. دوری از ریفلاکس: اکثری از نوزادان از ریفلاکس و کولیک مشقت می برند. در حالتی‌که بچه در شرایط نادرستی شیر بخورد، این اشتباهات شدیدتر می گردد. بالشت شیر دهی یاری می‌نماید تا سر بچه فراتر از تن وی قرار بگیرد و از ریفلاکس، کولیک و بقیه اشتباهات دستگاه گوارش دوری می‌نماید.

۵. امداد به نشستن نوباوه: یک حقیقت دیدنی این میباشد که بالش شیر دهی اساسا برای یاری به نشستن بچه پباده سازی گردیده‌است! زمانی که نوپا شما آمادگی نشستن دارااست (میان ۴-۶ ماهگی)، شما می توانید از بالشت شیر دهی تحت عنوان نگه دارای بچه برای نشستن، یاری بگیرید.

۶. تقویت ماهیچه ها سر و گردن: هنگام دمر خواباندن نوزاد شکم نوزاد را روی بالشت قرار دهید. با اجرا این عمل وی تشویق می گردد که از دست‌ها و پاهایش به کار گیری نماید و سر و گردنش را بالا بگیرد.

چگونگی گزینش بالشت شیر دهی مطلوب

بالش شیردهی را می توانید از داروخانه‌ها و مغازه‌های تخصصی وسایل نوزاد و خردسالان خریداری فرمائید. توجه داشته باشید که صرفا تولیدات استاندارد و دارنده سند معتبر را گزینش نمائید!

سطح بالشت شیر دهی بایستی قابل انعطاف باشد، البته لغزنده نباشد تا نوزاد هنگام تغذیه از روی آن سر نخورد. پیش از خرید بالش شیردهی، آن را دقیقا چک فرمائید، اعتنا فرمائید که از چه موادی تهیه و تنظیم شد‌ه‌است. برچسب محصول می بایست مشمول داده ها مرتبط با پرکننده بالش، حالت شستشو، تاریخ انقضا و اسم سازنده باشد. بالشی را گزینش فرمائید که با مواد طبیعی غیر آلرژیک و دوستدار محیط زیست پر گردیده باشد.
بالش شیردهی می بایست الاستیک و آنتی استاتیک باشد، و ترجیحا خصوصیت‌های ارتوپدی و ضد آب بودن را دارا باشد.
بالشی را تعیین نمائید که روکش آن قابل در آوردن و شستو باشد. روکش خوب میباشد از فرآورده پنبه، ساتن یا این که دیگر مواد طبیعی باشد.
سبک‌های متعدد را قبل از خرید، مشاهده کنید و لمس نمائید. بعد از خرید حفظ موردنیاز را به فعالیت آورید و شستشوی آراسته روکش را فراموش نکنید!

امیدواریم مطالب بیان شده در مورد معرفی بهترین الگوی بالش شیردهی دو قلو فانتزی و عروسکی چیکو برای شما مفید و موثر بوده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و خرید انواع بالش های شیر دهی می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم مادر و نوزاد درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *