مادر و نوزاد

قیمت و خرید انواع پدشیردهی یکبار مصرف و قابل شستشو

قیمت و خرید انواع پدشیردهی یکبار مصرف و قابل شستشو

پد شیردهی جهت جلوگیری از انتشار شیر مادر و کثیف کردن پیراهن طراحی شده است. برخی از پد های شیردهی یکبار مصرف و برخی دیگر قابلیت شستشو دارند. اگر نوزاد شیرخوار دارید، استفاده از پد شیردهی را به شما توصیه می کنیم. در ادامه  بصورت مفصل در مورد قیمت و خرید انواع پدشیردهی یکبار مصرف و قابل شستشو صحبت خواهیم کرد.

پد شیردهی چیست؟

پد شیردهی که به آن پد پستان نیز گفته می‌شود برای مثال اسباب بسیار اثرگذار شیردهی میباشد. این پدها در درون سینه بندهای ساده و یا این که سینه بندهای اختصاصی شیردهی قرار گرفته و از ترشح بی موقع شیر که موجب لک شدن جامه ها و معذب شدن مادر در جمع میگردد جلوگیری می نمایند.

جلوگیری از ترشح شیر از پستان ها

ترشح شیر از پستان ها به ویژه در اولین روزهای شیردهی که هنوز معیار ساخت‌و‌ساز شیر خانم بر طبق نیاز بچه تهیه و تنظیم نشده امری بسیار شایع میباشد. جمعی از ماد‌رها ممکن میباشد درین برهه زمانی ابدا نشت شیر را تجربه نکنند در حالیکه این عارضه ممکن میباشد در افرادی دیگر تا چند هفته و در کسانی دیگر نیز تا نقطه نهایی زمان شیردهی همچنان ادامه یابد.

نشت شیر ممکن میباشد به عارضه ها مختلفی برای مثال شنیدن صدای ناله نوزاد، لبریز شدن سینه ها، قرار گرفتن در شرایط های احساساتی با همسر و یا این که گهگاه فارغ از هیچ سیرتکامل عامل خاصی صورت گیرد.

نحوۀ قرار‌ دادن پد سینه چگونه است؟

برای به کارگیری از پد سینه می بایست از یک سوتین به کارگیری نمائید. برای قرار دادن پد در سوتین خویش میتوانید به ترتیب پایین فعالیت نمایید:

سینه‌هایتان را مهیا فرمایید: مهمترین نکته در استعمال از پد سینه، مراقبت در قبال عفونت میباشد. برای پرهیز از رویش باکتری، نوک سینه‌هایتان را پیش از به کار گیریٔ پد منزه و خشک نمائید. درصورتی که نوک سینه‌ٔ شما آسیب یا این که در گیر آلرژی گردیده‌است، پیش از قراردادن پد خوب میباشد از کرم‌های به دور سینه استعمال نمائید.

پد شیردهی را مهیا فرمائید: در صورتی از پدهای شیردهی (chest pads) قابل شست‌وشو به کار گیری می کنید، اعتنا نمائید که پد به طور کاملً خشک باشد. بیشتر پدهای یک‌بارمصرف در بخش پشت خویش که با سوتین در تماس میباشد چسب داراست. این چسب به سوتین می‌چسبد تا پد در مکان خویش ثابت و بدون حرکت بماند. در‌صورتی‌که از پد یک‌بارمصرف به کار گیری می کنید، زمانی آن را از بسته‌اش خارج می آورید، چسب پشت آن را گشوده فرمایید.

پد را روی سینه تهیه فرمایید: راس پد را دقیقاً روی نوک سینۀ خویش قرار دهید. این عمل به داشتن حداکثر جذب و پرهیز از نفوذ شیر به لباستان یاری می‌نماید.

قیمت و خرید انواع پد شیردهی یکبار مصرف و دائم

قیمت و خرید انواع پد شیردهی یکبار مصرف و دائم

پد را به سوتین بچسبانید: در حالتی‌که از پد یک‌بارمصرف به کارگیری می کنید، پد را به سوتین خویش بچسبانید. برای این فعالیت سوتین خویش را به سمت خارج بکشید. در صورتی که بعد از چسباندن پد سینه به سوتین، راس پد روی نوک سینه‌تان دقیق و بهتر نبود، آن را مجدد تهیه و تنظیم نمایید.

در زمان به کار گیری هم آن را تحلیل نمائید: برای دوری از رویش باکتری‌ها در ناحیۀ مرطوب سینه، عالی میباشد به محض تر‌ شدن پد آن را عوض فرمایید. پس بد نیست تروتمیز پد مورد استعمال را چک فرمائید. علاوه بر محاسبه رطوبت، میتوانید ملاحظه کنید که پد هنوز سر جایش جای‌دارد یا این که نه. این عمل به‌ خصوص در پدهای قابل استفادۀ دوباره که در پشت خویش چسب ندارد اصلی میباشد.

نحوۀ برداشتن این وسیله چگونه است؟

فضا‌ مرطوب فضای قابل قبولی برای رویش باکتری‌هاست. .چرا که رطوبت در پستان ممکن میباشد منجر به تحریک پوست و حتی بروز عفونت گردد. کارایی فرمائید به محض تر‌ شدن پد آن را ردوبدل فرمائید. فرآیند برداشتن پد مرطوب در پایین شرح داده شد‌ه‌است:

پد را از سوتین خویش دربیاورید: برای برداشتن پد، آن را روی پوست خویش نکشید. این عمل می تواند به پوست سینۀ شما جراحت بزند. پد شیردهی را به‌ آرامی از سینۀ خویش مستقل نمایید. در صورتیکه پد به پوست سینۀ شما چسبیده میباشد، نخست سینه‌ را با آب ولرم مرطوب نمائید تا راحت‌تر از پوست شما مستقل گردد.

در صورت نیاز خرقه‌تان را عوض فرمایید: در‌حالتی که نشت شیر دارید عالی میباشد مدام یک بلیز و سوتین اضافه همراه داشته باشید. گه گاه ممکن میباشد حتی با وجود به کارگیری از پد سینه، شیر به جامه‌های شما نفوذ نماید. برای آراستگی و دوری از تحریک‌ شدن پوستتان خوب میباشد در شکل لزوم، جامه خویش را عوض نمایید.

امیدواریم مطالب بیان شده در مورد قیمت و خرید انواع پدشیردهی یکبار مصرف و قابل شستشو.برای شما مفید بوده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پد شیردهی. می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی. مادر و کودک درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *