مادر و نوزاد

بررسی قیمت و خرید انواع دستکش پزشکی نیتریل و لاتکس

بررسی قیمت و خرید انواع دستکش پزشکی نیتریل و لاتکس

دستکش پزشکی دارای نمونه های متنوع و مختلفی می باشد. معروف ترین این نمونه ها دستکش پزشکی لاتکس و نیتریل می باشد. دستکش بطور کلی از ورود میکروب های موجود بر روی دست به داخل بدن جلوگیری به عمل می آورند. در پی مطلب بیشتر در مورد بررسی قیمت و خرید انواع دستکش پزشکی نیتریل و لاتکس حرف می زنیم.

به چه شکل دستکش پزشکی یکبار مصرف را تعیین کنیم

هنگام خرید دستکش یکبار مصرف ، متناسب با نیازهای متعدد مورد های مختلفی وجود دارااست. سطح مراقبت ، راحتی ، دوام و مفاد دیگر دربین گونه های دستکش متعدد میباشد که مشمول دستکش های لاتکس ، دستکش نیتریل و دستکش وینیل میباشد. با گزینش های بسیار زیاد ، تصمیم قادر است حیران کننده باشد ، بدین ترتیب بیایید آنرا تجزیه کنیم و تصور کنیم که چرا گونه های مختلفی وجود دارد . بعداز ادراک این زمینه ، فرآیند تعیین دستکش بسیار معمولی تر می گردد.

انواع دستکش های لاتکس و دستکش های فارغ از لاتکس

دستکش پزشکی اکثر وقت ها از طرف ارائه دهندگان نگهداری های بهداشتی ترجیح داده می گردند چون در ارتجاع ، راحتی و مطلوب بودن شایسته ترین سرویس ها را ارائه می‌دهند. به صورت خاص جراحان از دستکش های لاتکس به کار گیری می نمایند چون برای شغل های حساس بهتر می باشند ، چون توجه بیشتری را با آلرژی لمسی بالا ارائه می‌دهند. با وجود مزایای آن ، دستکش های لاتکس سبب حساسیت در برخی اشخاص می‌شود و بخش اعظمی از آن ها ترجیح میدهند که به جای دستکش های لاتکس از مورد های دستکش غیر لاتکس مانند وینیل و نیتریل را گزینش نمایند.
دستکش های وینیل که از فرآورده PVC (پلی وینیل کلرید) ساخته می گردند ، معمولاً ارزان ترین دستکش سوای لاتکس می‌باشند. با این شرایط ، بخش اعظمی ترجیح می‌دهند از دستکش های سطح فراتر مانند دستکش نیتریل استعمال نمایند. دستکش نیتریل اکثر زمان ها ترجیح داده می‌شود چون این دستکش های غیر لاتکس مشابه به شرایط کششی دستکش های لاتکس می باشند و همینطور بسیار بادوام و مقاوم در قبال رخنه‌ شدن می‌باشند.

بطور کلی اگر دارای دست های حساس می باشید، بهتر است از دستکش های لاتکس استفاده نکنید. چرا که دستکش های لاتکس به دلیل پودری که در داخل خود دارند می تواند حساسیت زا باشد. از این رو اگر پوست دست های شما بسیار حساس بوده و در برابر این مواد شیمایی دچار خشکی و ترک می شوند، بهتر است از نمونه های لاتکس استفاده نکنید.

بررسی قیمت و خرید انواع دستکش ارزان و با کیفیت در برابر کرونا

بررسی قیمت و خرید انواع دستکش ارزان و با کیفیت در برابر کرونا

تفاوت دیگری که می بایست در هنگام تصمیم گیری در بین دستکش لاتکس و غیرلاتکس در لحاظ بگیرید ، مراقبت از هر نوع ماده میباشد. مجموعاَ ، دستکش های لاتکس شایسته ترین نگهداری در قبال باکتری ها و ویروس ها را دارا‌هستند، در حالی که دستکش های غیرلاتکس حفظ شیمیایی بهتری دارا هستند. از دربین اشکال متفاوت دستکش بدون لاتکس ، دستکش های نیتریلیک علاوه بر حفظ شیمیایی که در دست شما قرار می‌دهند ، نگهداری بالاتری در قبال ویروس ها نیز دارا هستند. در انتخاب دستکش پزشکی (medical gloves) دقت داشته باشید که متناسب با نیاز شما باشد.

دستکش نیتریل

دستکش های نیتریل از محصول لاستیک تصنعی و مصنوعی میباشند و مقاومت شیمیایی بالاتری را نسبت به دستکش های لاتکس دارا هستند. شایان بیان میباشد که دستکش های نیتریل از ادغام ضد حساسیت ایجاد شده است و برای اشخاصی که حساسیت دارا هستند بسیار مطلوب میباشد. همینطور دستکش نیتریل از دستکش لاتکس انعطاف پذیرتری بالاتر  و دارای استحکام بالاتری میباشد. دستکش های نیتریل دارنده طول عمر مفیدتری در مقایسه با دیگر دستکش های لاتکس و وینیل می‌باشند. نیتریل ازجنس پلیمر سه گانه تصنعی میباشد که از روش لاستیک یکبار ولکانیزه گردیده (پروسه پخت لاستیک) بدست میاید.
دستکش های نیتریل بسیار منعطف و در قبال پاره‌گی و عمل با مواد شیمیایی مقاوم تر می باشند. دستکش های نیتریل در فضا های آزمایشگاهی، شیمیایی و یا این که آشپزی مورد به کار گیری قرار میگیرند. همینطور، امروزه اکثر آزمایشگاه ها به خواسته کاهش وقوع آلرژی به دستکش لاتکس در کارکنان، دستکش نیتریل را توصیه می کنند. چرا که ویژگی های بهتری نسبت به سایر نمونه ها دارد. پیش از اینکه دستکش های نیتریل در درمان‌گاه ها و مرکزهای پزشکی مورد به کارگیری قرار گیرند، ما یحتاج میباشد که‌این دستکش ها به وسیله سازمان غذا و دارو راجع به یقین از دوام آن ها مورد پذیرش قرار گیرند.

امیدواریم مطالب بیان شده در مورد بررسی قیمت و خرید انواع دستکش پزشکی نیتریل و لاتکس برای شما مفید و موثر بوده باشد. امروزه با گسترش نمونه های مختلف دستکش های یکبار مصرف بهتر است، قبل از خرید دستکش ابتدا اطلاعات لازم و کافی را برای هر نمونه از دستکش ها داشته باشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و خرید انواع دستکش پزشکی یکبار مصرف لاتکس و نیتریل می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی یکبار مصرف درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *