مواد مصرفی پزشکی

بررسی قیمت و خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی و چشمی

بررسی قیمت و خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی و چشمی

ضدعفونی کننده ها همواره بعنوان یکی از مهمترین محصولات در از بین بردن میکروب ها و ویروس های موجود بر روی دست و اشیا هستند. از این رو به کارگیری از دستگاه های ضدعغونی کننده جهت از بین بردن ویروس ها امری ضروری و لازم است. در این مقاله علمی قصد داریم بصورت کامل در مورد بررسی قیمت و خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی و چشمی سخن بگوییم.

تولیدات ضدعفونی‌کننده دست

محصول های ضدعفونی‌کننده گزینش مطلوب دیگری برای تمیزکردن دست‌ها می باشند. به‌طورکلی، دو نوع ضدعفونی‌کننده دست مو جود میباشد: ضدعفونی‌کننده الکلی و آن‌هایی که سوای الکل می‌باشند. برای تهیه و تنظیم تولیدها گروه دوم (سوای الکل) معمولا از مواد ضدعفونی‌کننده‌ای نظیر بنزالکونیوم کلراید یا این که تریکلوزان  به کارگیری می‌نمایند. این تولید ها در مقایسه با ضدعفونی‌کننده‌های الکلی مزایایی دارا هستند، ازجمله آنکه قابل‌اشتعال نیستند و احتمال آنکه به پوست جراحت برسانند کمتر میباشد؛ ولی غلظت ادغام‌های مورداستفاده در آن ها بایستی به حد معینی رسد؛ در غیر این صورت، برای مراقبت از پوست در مقابل ویروس‌های مهلکی نظیر COVID-19 عملکردی نخواهند داشت.

به عبارتی‌دیگر فراوان توضیح داده شده است، الکل طیف وسیعی از باکتری‌ها و ویروس‌ها را از فی مابین میبرد و این دقیقا به عبارتی‌چیزی میباشد که در حال حاضر به آن نیاز داریم؛ بدین ترتیب می‌توان اظهار‌کرد که ضدعفونی‌کننده‌های دست الکلی برای مواردی که به آب و صابون خانگی دسترسی نداریم، شایسته ترین گزینش می‌باشند.

اما عملکرد این ضدعفونی‌کننده‌ها هم به غلظت الکل مو جود در جنس متعلق میباشد. به‌سفارش متخصصان، محصولی که در بین ۶۰ تا ۹۵ درصد آن متشکل از الکل باشد، انتخابی مطلوب و ایدئال برای تمیزکردن دست‌ها میباشد. این محصول ها معمولا دربردارنده جاری‌کننده‌هایی نظیر گلیسیرین و قابل انعطاف‌کننده‌هایی نظیر آلوئه ورا میباشند که از بی آبی پوست دوری می‌نمایند و سبب آبرسانی به پوست آن میشوند. درنتیجه، استعمال از ضدعفونی‌کننده دستی که دست‌کم دربردارنده ۶۰ درصد الکل باشد، خواص نگهداری‌کنندگی موردنظر را خواهد داشت.

نکته دیگر اینکه تأثیر مواد و ترکیبات ضدعفونی‌کننده و ضدمیکروبِ مو جود در‌این محصول ها، آنی و مداوم میباشد؛ بدین مفهوم که فورا بعد از به کارگیری، میکرب‌ها را از دربین می برند و تا بازه‌فرصتی نسبتا بالایی دست‌ها را پاکیزه نگه می‌دارند. در اکثری از این تولیدات، از ترکیبات دیگری نظیر غلظت‌دهنده‌ها  و مواد معطر هم استعمال میگردد که آسیبی به پوست نمی‌رسانند و از این بابت هم جای نگرانی وجود ندارد.

طرز درست به کارگیری از ضد عفونی‌کننده دست

به‌هنگام استعمال از ضدعفونی‌کننده دست، حدنصاب از آن را به‌بازه ۲۰ ثانیه روی دست‌ها بمالید، به‌طوری‌که همگی سطح پوست دست‌ها در تماس بدون نقص با آن قرار بگیرند. بعد از آن هم اذن دهید دست‌ها در معرض هوا تماما کم آب شوند.
نکاتی در رابطه عملکرد تولیدات ضدعفونی‌کننده دست چگونگی به کارگیری از فرآورده موردنظر (واحد سنجش کالا مورداستفاده طی هر دفعه تمیزکردن دست‌ها، برهه زمانی‌ تخصیص‌داده‌گردیده به هر دفعه استعمال، تعداد دفعات به کار گیری از فرآورده در طی روز).
جراحت‌پذیر بودن یا این که نبودن میکرب‌های جان دار بر روی دست‌ها در مقابل ترکیبات فعال موجود در جنس ضدعفونی‌کننده.
در وضعیت کلی، درصورتی که دست‌ها با ضدعفونی‌کننده الکلی، بهتر و بدون نقص پاک شوند (در میان ۲۰ تا ۳۰ ثانیه، به‌طوری‌که همه نقاط دست‌ها اعم از در میان انگشتان و پایین ناخن‌ها با فرآورده موردنظر تماس پیدا نماید) و بعداز آن دست‌ها در معرض هوا تماما کم آب شوند، تعداد باکتری‌ها، قارچ‌ها و بعضی گونه های ویروس‌های غلاف‌دار سطح پوست (مثل ویروس آنفو لانزا نوع A) به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای نابود و از بین می روند .
معرفی بهترین ضدعفونی کننده های دست

معرفی بهترین ضدعفونی کننده های دست

ولی بیشتر ضدعفونی‌کننده‌های دست در برابر هاگ باکتری‌ها (هاگ: یاخته‌ای تک‌سلولی و کوچک)، ویروس‌های فارغ از غلاف (نظیر نوروویروس) و انگل‌هایی نظیر ژیاردیا عملکرد بالایی ندارند. به‌علاوه در حالتی که دست‌ها قبل از استعمال از فرآورده خیلی آلوده و کثیف باشند، از خواص ضدعفونی‌کنندگی و تمیز‌کنندگی فرآورده کاسته میگردد.

محاسبه‌های شکل‌گرفته حاکی از آن بوده میباشد که به کارگیری از محصول های ضدعفونی‌کننده در مدرسه ها، اداره‌ها و بیمار ستان‌ها، امداد شایانی به پیشگیری از سرایت بیماری‌های عفونی نموده است. تعداد علم‌آموزانی که به‌خیال مریضی غایب بودن می‌نمایند و کارکنانی که به همین انگیزه، درخواست مرخصی می‌نمایند، در مدرسه های و اداره‌هایی که استعمال از اینگونه محصولاتی را در شیوه نامه خویش قرار داده‌اند، نادر گردیده است. همین مورد به‌نیکی گویای عملکرد این محصول ها میباشد.

دستگاه ضدعفونی کننده چه میباشد؟

در دورانی معاش می کنیم که به کارگیری از دستگاه‌های ضد عفونی کننده (disinfectants) رده ویژه‌ای در معاش ما پیدا نموده است. وضعیت معاش کنونی ما چه بخواهیم و چه نخواهیم مارا به سمت به کارگیری از گونه های مختلف دستگاه ضد عفونی کننده سوق داده میباشد. تمامی‌گیری بیماری کرونا فصل جدیدی در معاش کلیه عموم جهان گشوده کرده که در آن به‌کارگیری گونه های مواد ضدعفونی کننده دست و اشیا و هوا به جزئی جدانشدنی از معاش ما تبدیل گردیده و برای به کارگیری از آن‌ها مجبور به، به کار گیری از ابزار و وسایل مختلفی نیز هستیم، چرا‌که بخش اعظمی از طریق‌ها و تکنیک‌های ضد عفونی کننده نیاز به دستگاه‌ها و تکنولوژی خاصی برای استعمال دارا‌هستند تا منفعت بردن از آن‌ها‌را عملی سازند و اینگونه میباشد که داد و ستد دستگاه ضد عفونی کننده نیز به یک کدام از نیازهای اصلی ما در معاش تبدیل گردیده‌است. برای مثال برای ضد عفونی کردن دست خویش نیاز به یک اسپری یا این که افشانگر پاشنده مواد ضد عفونی کننده داریم، ولی عالی میباشد از همان افشانگر برای ضد عفونی کردن موبایل خویش به کار گیری نکنیم؛ یا این که برای ضدعفونی کردن پول و جامه آلوده و کثیف،یا این که مشکوک به آلوده و کثیف بودن به ویروس، وسیله‌ای دیگر ما یحتاج میباشد.

بصورت کلی دستگاه ضدعفونی کننده چه می باشد؟
از طرفی برای جواب دادن به سوال دستگاه ضد عفونی کننده چه می‌باشد، بد نیست اشاره‌ای به معنای ضد عفونی کردن داشته باشیم. ضد عفونی کردن (استریل کردن، سترون کردن) فرایندی میباشد که میکروارگانیسم‌ها و دست اندرکاران منتقل کننده آن ها مانند قارچ‌ها، باکتری‌ها، هاگ‌ها، و ویروس‌ها را از سطح اجسام از در میان می برد؛ و برای دستیابی به اینگونه فرایندی از مواد متعدد مایع، گازی صورت، امواج و اشعه‌های متفاوت به کار گیری میگردد. ولی برای به کار گیری باصرفه از هریک ازاین مواد بوسیله‌ای خاص نیاز میباشد که می‌توان آن را دستگاه ضد عفونی کننده نامید. همان در پاسخ پرسش دستگاه ضد عفونی کننده چه می‌باشد، می بایست لیستی از اینگونه دستگاه‌ها و وسایلی را در کنار کاربردهای آن‌ها ارائه اعطا کرد.

دستگاه‌ ضدعفونی کننده چند نوع است؟

امروزه مشاهده می کنیم در کنار خرید مواد لازم روزمره، نیاز به داد و ستد دستگاه ضدعفونی کننده نیز نه صرفا برای عموم، بلکه برای سازمان‌ها و نهادها تبدیل به موردی معمولی و ضروری گردیده، ولی برای شناسایی دستگاه لازم هر فضای مسکونی یا این که همگانی،در آغاز می بایست اشکال دستگاه ضدعفونی کننده را بشناسیم و آنگاه برای خرید آن مبادرت کنیم. اشکال دستگاه ضد عفونی کننده را می‌توان در پنج مجموعه مهم قرار بخشید:

انواع گوناگون دستگاه ضدعفونی های کننده دست.
انواع گوناگون دستگاه ضد عفونی کننده های خانگی.
انواع گوناگون دستگاه ضد عفونی کننده های اداری.
انواع گوناگون دستگاه ضد عفونی کننده های اسکناس.
انواع گوناگون دستگاه ضد عفونی کننده های هوا.
انواع گوناگون دستگاه محلول پاش های دست
شرح خصوصیت‌های دستگاه ضد عفونی کننده دست تا حدودی جواب پرسش دستگاه ضد عفونی کننده چه می باشد را خواهد اعطا کرد. دستگاه ضد عفونی کننده دست همان گونه که از نامش پیداست دستگاهی میباشد که برای گندزدایی یا این که استریل کردن دست به عمل می‌رود و قبل از همگی‌گیری کووید 19 نیز کم و زیاد با ضد عفونی کردن دست، چه با به کارگیری از دستگاه، و چه سوای آن سروکار داشته‌ایم. به عنوان مثال همواره مشاهده کرده بودیم پزشکان قبل از رفتن به اتاق عمل دستان خویش را تا آرنج با مواد ضد عفونی کننده بیمارستانی استریل می‌نمایند، ولی در عصر کنونی استریل کردن و گندزدایی دست تنها به پزشکان تخصیص ندارد و بیشتر عموم جامعه برای در امان نگه داشتن خویش و خانودشان از همه‌گیری کووید 19 سرگرم اینگونه فرایندی میباشند.

بررسی قیمت و خرید انواع بهترین دستگاه های ضد عفونی کننده

بررسی قیمت و خرید انواع بهترین دستگاه های ضد عفونی کننده

درصورتی که برای ضد عفونی کردن دست پزشکان، بتادین با اسفنج بر روی دست آنان کشیده میشد یا این که می گردد، برای ضد عفونی کردن دست اشخاص متعدد و معمولی جامعه که نیاز به آن جايگاه از استریل کردن ندارد، شیوه‌های معمولی‌تری اختراع گردیده که با به کار گیری از دستگاه ضد عفونی کننده، و سوای دخالت دست انجام می‌گردد. گونه های دستگاه ضد عفونی کننده دست را می‌توان در دو دسته دستگاه ضد عفونی دست با به کار گیری از محلول‌های ضد عفونی کننده، و دستگاه ضد عفونی کننده دست فارغ از به کارگیری از محلول‌های ضدعفونی کننده قرار داد.

در طریق اول دو نوع دستگاه ضد عفونی کننده دستِ شناخته گردیده داریم که عبارت میباشد از دستگاه ضد عفونی کننده پدالی، و دستگاه ضد عفونی کننده اتومات. ضدعفونی کردن دست در دستگاه ضد عفونی پدالی با فشردن پدال دستگاه با پا و پاشش مایع بر روی دست اعمال می‌گردد، و در دستگاه ضد عفونی کننده خودکار، چشمی یا این که حسگر دستگاه وجود دست را در مقابل آن تشخیص می دهد و دستگاه فعالیت پاشش را ایفا می دهد. در دسته دوم که ضدعفونی کردن دست با شیوه‌های غیر پاششی محلول میباشد، از تابش اشعه فرابنفش، گاز ازن، نحوه الکترواپتیک، و به کار گیری از پلاسمای سرد استعمال میگردد.
 
امیدواریم مطالب بیان شده در مورد بررسی قیمت و خرید بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست پدالی و چشمی برای شما مفید و موثر بوده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع دستگاه های ضد عفونی کننده می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.