مواد مصرفی پزشکی

بررسی قیمت و خرید کیسه استومی معکوس

بررسی قیمت و خرید کیسه استومی معکوس

استومی یک کیسه جهت بیمارانی که دارای مشکلات گوارشی هستند، بسیار مناسب است. کیسه های کلستومی در دو نوع دائم و یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مبحث قصد داریم در رابطه با بررسی قیمت و خرید کیسه استومی معکوس سخنانی مهم بیان کنیم.

کیسه استومی چیست؟

استومی ساخت مسیری میباشد در بین اندام و پوست بیرونی میباشد. برش دایره ای حالت کوچکی بر جداره ی شکم زده و بخشی از روده از سوراخ خارج آورده میگردد. آن قسمت از روده که بر سطح شکم مشاهده میشود استومی اسم داراست. کلستومی به جراح اذن می دهد تا اشتباهات وخیم سیستم را معالجه و تسکین بخشد .طي پروسه جراحي كانال و مسير جديدي تولید ميشود تا ضايعات از تن بیرون شوند. استومي در موردهای زير كاربرد پيدا ميكند: سرطان ،‌آسیب ، التهاب روده بزرگ ، بسته شده مسیر روده ، ایجاد عفونت ، بي اختياري در دفع (عدم توانايي در كنترل اجابت) و ديورتيكول (آسیب های مربوط به كيسه هاي كوچك در ديواره ي روده) می باشند.

مزایای استفاده از کیسه استومی

کیسه استومی یک شخص دارنده کلستومی:
مدفوع را گردآوری می‌نماید.
بوی بد ناشی از ترشحات را خنثی می‌نماید.
از پوست دور و بر کلستومی حفظ می‌نماید.
کیسه استومی بسیار کم وزن و دارنده سبک‌ها و سایزهای متنوعی می باشد.
بیماران پیش از به کارگیری همیشگی از یک کیسه کلستومی، می بایست سبک های متنوعی از آن را آزمون نمایند. سیستم استومی (Ostomy system) بدن می تواند در اثر مشکلاتی دچار آسیب های جدی شود.

سایز کیسه های کلستومی

سایز کیسه های استومی کوچک و بزرگ میباشد و تعیین سایز مطلوب به معیار ترشحات و مواد دفعی کلستومی وابسته می باشد.

انواع کیسه استومی به چند دسته تقسیم می شود؟
در مجموع کیسه های کستومی به دو نوع سیستم یک تکه و سیستم دو تکه تقسیم می شوند. هریک از این سیستم ها دارنده کیسه های مات، روشن، ته گشوده، ته بسته، غربال دار و شیر دار هستند.

استومی چیست و چه کاربردی دارد

استومی چیست و چه کاربردی دارد

کلستومی كجا قرار ميگيرد؟

شایسته ترین شیوه پیش از جراحی این میباشد که محل قرار گرفتن استومی روی تن به وسیله جراح نشان گذاری و تک تک موقعیت های خاص و محل های قابلیت پذیر برای نصب کیسه معقول و مقایسه شوند. شایسته ترین محل قسمت صاف شکم میباشد که به راحتی قابل مشاهده  و دسترسی میباشد. نشانه گذاری در موقعیت نشسته ، ایستاده یا این که خوابیده اعمال می‌گردد و به مواقعی از قبیل چین پوست ، جراحت ، مسیر کمربند ، طول نفس نفس و صورت همگانی شکم اعتنا می‌گردد. کلستومی معمولا دربین ماهیچه ها در چپ یا این که راست وسط شکم قرار می‌گیرد. کلوستومی معمولا در چپ ناف و ایلئوستومی در راست قرار می‌گیرد.

كنترل اجابت چه‌گونه خواهد بود؟

بعداز ايجاد استومي ، اجابت بطور معمولی به استومی تخليه ميشود (كيسه اي كه در بيرون تن پوشيده و براي گردآوری آوري مدفوع ميباشد). دارای تخصص يا پرستار تعليم ديده پروسه نگهداري و جداسازي را به بيمار فراگیری ميدهند. كيسه از محصول پلاستيكي بوده و با چسب به تن مي چسبد . كيسه هم دورانداختني میباشد و هم قابل تخليه. اين سيستم كاملا امن میباشد و اتفاقي پيش نمي آيد و كيسه هم سوای رایحه میباشد. دفعات و مقدار اجابت وابسته است به رژيم غذايي ، موقعیت تن پیش از جراحي و نوع استومي.

امیدواریم مطالب بیان شده در رابطه با بررسی قیمت و خرید کیسه استومی معکوس برای شما مفید و موثر بوده باشد. امروزه کسانی که به بیماری های مربوط به دستگاه گوارش دچار هستند. با استفاده از کیسه های کلستومی به راحتی می توانند به زندگی عادی و راحت خود برگردند. در نتیجه استفاده از کلستومی بسیار درد آور و ایجاد مشکل برای شخص نمی کند. نگران نبوده و به کمک این محصول زندگی شما به راحتی می تواند به حالت طبیعی بر گردید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و خرید انواع کیسه کلستومی و استومی می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه. اینترنتی لوازم مصرفی پزشکی یکبار مصرف درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *