فیزیوتراپی

فروش انواع رولیتر چرخدار و سبد دار زیکلاس مد

فروش انواع رولیتر چرخدار و سبد دار زیکلاس مد

استفاده از رولیتر یا همان واکر چرخدار جهت حرکت افراد سالمند و ناتوان امری ضروری است. در این مقاله سخنانی در رابطه با فروش انواع رولیتر چرخدار و سبد دار زیکلاس مد  بیان خواهیم کرد. اگر قصد خرید رولیتر را دارید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

رولیتر چیست؟

رولیتر درمریض هایی که نیروی ماهیچه ها اندام زیرین آنان کم شده میباشد ویا دامنه حرکتی کامل ران یا این که زانو یا این که مچ پای آن ها کاسته می‌شود. و یا این که مشکلی درتعادل دارندرولیتر امداد بزرگی به‌این نوع بیماران می نماید.رولیتربا دارا بودن چهار چرخ در‌این وضعیت بیشترین واحد سنجش تعادل را برای مریض ساخت میکند. همچنین شما برای بررسی قیمت و خرید رولیتر زیکلاس مد می توانید به فروشگاه اینترنتی درمان شو مراجعه کنید.

رولیتر چهار چرخ اصولا یک واکر با چهار چرخ به مکان دو چرخ میباشد. این نوع رولیتر دارنده مزایای مختلفی میباشد برای مثال اینکه مخاطب میتواند در نزدیکی بخش ها با فضاهای تنگ تکان نماید. رولیتر چهار چرخ قصد به تکان آسوده در بخش ها کوچک داراست، میتواند پایداری بیشتری از سبک‌های دو چرخ داشته باشد.

همانگونه که می‌دانیم کهولت سن سبب ساز تغییر و تحول حالت و تکان استخوان ها، عضله‌ها و مفاصل. خطاها پزشکی مانند بیماری قلبی، آرتریت، آلزایمر و اشکال معلویت های جسمی. سبب ساز به ضعف و تلف کردن تدریجی تحرک می‌شود.

وقتی که دیگر نمی توانید به راحتی رویکرد بروید، استقلال خویش را از دست می دهید، برای طعام میل کردن. خزینه رفتن و بخش اعظمی از کار های دیگر ممکن میباشد به دیگر افراد متعلق گردید. این نمایش خسته کننده میتواند به انزوا و افسردگی شما سبب ساز خواهد شد. البته آرزو خویش را از دست ندهید، وسایلی به مانند: رولیتر سبب ساز میشوند شما نیاز به یاری بقیه افراد نداشته باشید.

رولیتر ثبات بیشتری نسبت به به کار گیری از چوب دستی دارا‌هستند.

رولیتر (Rollator) در اشخاص بیمار یا این که کهن سال که نیروی ماهیچه‌ها اندام زیرین آن‌ها کاهش یافته میباشد. ویا دامنه حرکتی کامل ران یا این که زانو یا این که مچ پای آن ها کاسته می‌شود،و یا این که مشکلی درتعادل دارا هستند. رولیتر امداد بزرگی به‌این نوع بیماران می نماید.

قیمت و خرید رولیتر با کیفیت و آلمینیومی

قیمت و خرید رولیتر با کیفیت و آلمینیومی

رولیتر چهار چرخ تاشو یکی‌از ابزار های کمکی توانبخشی برای سالمندان و اشخاص ناتوان است. که در شکل ناتوانی در نگهداری تعادل در هنگام شیوه رفتن ، نشستن و قیام کردن بایستی از آن یاری گرفته و از داخل شدن. زخم های احتمالی، پیشگیری به کار آورند.این رولیتر دو چرخ از نوع تاشو بوده و به راحتی با فشردن یک پین که در میانه واکر درنظرگرفته شده میباشد. میتوانید آن را عده کرده و جهت حمل و نقل آسانتر از آن بهرمند گردید. از طرف دیگر طول این رولیتر چرخدار قابلیت و امکان تهیه در تعدادی مرحله متفاوت. را نیز دارا است. که شما میتوانید سازه به اندازه قد اشخاص آن را تهیه و تنظیم فرمایید.

ویژگی های یک رولیتر خوب چیست؟

دارنده تشکچه درنظرگرفته شده برای توکل دادن به هنگام استراحت
دارنده ترمزهای سرازیر به همپا سعی قفل دستگاه
در رنگهای نقره ای، طوسی و مشکی
صندلی با روکش PVCدارای چهار چرخ استاندارد
محل تکیه دادن متحرک برای تغییر‌و تحول جهت نشستن (جلو یا این که پشت)
قابلیت و امکان استعمال تحت عنوان ویلچر

مطالب گفته شده در رابطه با فروش انواع رولیتر چرخدار و سبد دار زیکلاس مد  اطلاعات لازم و کافی را جهت خرید انواع رولیتر به شما می دهد. همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با بخش پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.