وسایل آرایشی و بهداشتی

چگونه انواع رژگونه صورتی هلویی دوسه بزنیم؟

چگونه انواع رژگونه صورتی هلویی دوسه بزنیم

رژگونه با هدف جذاب نشان دادن رنگ گونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا رنگ رژگونه ها از صورتی کم رنگ تا قرمز پر رنگ می باشد. معمولا این رژ گونه ها در حالت پودر و کرم موجود است. در این مقاله بیشتر در مورد چگونه انواع رژگونه صورتی هلویی دوسه بزنیم سخن خواهیم گفت.

رژگونه چیست و چه‌گونه یک رژگونه مطلوب برای پوست خویش گزینش کنیم؟

به کارگیری از رژگونه  حتی به مقدار پایین ، پیرایش تان را بسیار جالب خواهد کرد. زمانی که مقداری رژ گونه بر روی گونه ی خویش میزنیم، اعتماد‌به‌نفس مان به حد چشمگیری بیشتر می‌شود. اینگونه هیجانی را معمولا در طی به کار گیری از خط چشم های رنگی هم تجربه کرده ایم؛ به این دلیل که به یاری رنگ ها می توان ظاهری شاداب و جذابی داشت و دربین جمع های دوستانه و فامیلی چشم ها را به خویش خیره کرد. البته در گزینش رنگ مطلوب رژگونه ، خط چشم یا این که هر یک دیگر از وسایل آرایشی، بایستی به رنگ پوست تان دقت داشته باشید.

در ادامه ترفندی برای تعیین رژ گونه تان بیان می‌گردید؟ فرآورده سازگار با نوع و رنگ پوست تان را پیدا نمایید. در شرایطی که رنگ نامناسبی را گزینش فرمائید، مطمئنا مشابه به دلقک ها به نظر خواهید رسید! ولی رنگ مطلوب رژگونه نه فقط رنگ پوست شما‌را زیباتر جلوه خواهد بخشید، بلکه آرایش و پیرایش ضیافت و هر جای دیگری در زندگی را جالب تر خواهد کرد.

به همین عامل ما از کارشناسان آرایشگری پر اسم و رسم، درخواست کرده ایم تا مارا درباره‌ی رنگ و بافت رژگونه و تکنیک های به کارگیری از آن برای پوست های مختلف ارشادوراهنمایی نمایند. پس پند متخصصین را به گوش جان بسپارید تا از امروز به راحتی از مطلوب ترین رژ گونه جهت پوست خویش به کار گیری نمایید.

انواع بهترین رژگونه با بهترین کیفیت

انواع بهترین رژگونه با بهترین کیفیت

راهنمای خرید رژگونه چیست؟

پیش از خرید رژگونه دقت داشته باشید که رنگ و محصول آن مطلوب گونه شما باشد. رژ گونه های کرمی، مطلوب پوست کم آب تا نرمال بوده و نوع پودری آن، مطلوب پوست نرمال تا چرب میباشد. به این دلیل که فرمول های مخملی کرم، همچون فرمول مرطوب کننده فعالیت کرده و رژگونه عالی جذب پوست میشوند و فعالیت آب رسانی به پوست ، شکل میگیرد.

انوع پودری نیز سبب چربی و عرق بیشتر بر روی پوست گردیده و سبب میشود تا پیرایش سریعا از پوست تان تمیز خواهد شد! اکنون که متوجه فرآورده رژ گونه ای که می بایست به کار گیری فرمائید شدید، می‌توانید با مطالعه ادامه این نوشته‌ی‌علمی، رنگ مطلوب رژگونه خویش را نیز پیدا فرمائید.

انواع رژ گونه ها چه می باشد؟

رژگونه ها به صورت ماوس، رنگیزه ای، پودری، کرمی و چسبان وجود دارند. در‌صورتی‌که پوست تان ساده یا این که کم آب میباشد، رژگونه هایی به فرم ماوس و کرمی برای آن بهتر خواهد بود و به صورت کلی سبب می گردد پوست موقعیت زنده و براق پیدا نماید. این نوع رژ گونه ها به خوبی ادغام گردیده و در کل روز ماندگاری خویش را محافظت می نمایند. در‌حالتی که پوست تان وضعیت چرب دارااست، رژگونه پودری سبب کاهش درخشندگی آن میشود و با کرم پودرتان به خوبی مخلوط میشود. در شرایطی که میخواهید آرایش و پیرایش مختصری روی صورت تان داشته باشید، می‌توانید بی آنکه کرم پودرتان از در میان برود رژگونه را تمیز نمایید. رژ گونه را در بهترین نمونه ها می توانید مشاهده کنید.

مداد موی مطلوب رژ گونه چه چیزی است؟

در شرایطی‌که رژگونه تان پودری و پر‌نور میباشد، یک قلموی بادبزنی بخرید زیرا پودر را بهتر پخش و ظاهری یکنواخت تولید می نماید. برای زدن رژگونه (Rouge ) های تیره میتوانید از فرچه های پرمو (شرایط استوانه ای) به کار گیری نمائید و اصلا از فرچه های خیلی بلندمرتبه به کار گیری نکنید چون در هر بار زدن آن به پوست، مقدار بسیار زیادی پودر پر رنگ به پوست زده می‌شود. برای زدن گونه های کرمی یا این که ژلی هم بایستی از انگشتانتان به کارگیری نمایید.

راهنمای تعیین رنگ مطلوب رژگونه

پوست پر‌نور

اشخاصی با پوست های خوشگل و پر‌نور، نباید زیاد از رنگ های شاداب و پر نشاط دور شوند. یک صورتی ملایم، هلویی یا این که مرجانی پر‌نور، پوست شما‌را روشن تر نمایش خواهد بخشید. کارشناسان میگویند “از یک بافت کرمی و مرطوب به کارگیری نمائید که رژگونه تان بیشتراز حد به چشم نزند و ظاهری طبیعی را دارا باشید. بافت کرمی مرطوب سبب میگردد تا رژ گونه به طبیعی ترین صورت ممکن جذب پوست گردد”

کلید مهم به کار گیری از رژگونه، کمرنگ بودن آن میباشد. با به کار گیری از انگشت یا این که براش آرایشی، یه خرده از آن را روی گونه خویش بمالید. به کار گیری  بیش تر از حد از فرآورده و اشباع رنگ مارا بیشتر به یاد انسان های  ترسناک فیلم ها می اندازد. پس در نتیجه از به کار گیری بیش تر از حد رژگونه اجتناب نمایید و با تعیین رنگ و حدنصاب، زیبایی طبیعی خود را داشته باشید.

رژ گونه را چگونه بخریم

رژ گونه را چگونه بخریم

گزینش رژگونه بر طبق رنگ پوست

رژگونه می بایست مبتنی بر رنگ طبیعی پوست تعیین گردد. در بالا بایستی رنگ پوست خویش را بشناسبد. برای این عمل یک خرقه سپید بپوشید و سوای هیچ آرایشی جلوی آینه بایستید به صورت خویش نگاه نمائید یک گردن آویز طلایی یا این که جامه طلایی پایین صورتتان بگیرید یا این که یک گردن بند یا این که جامه نقره ای. کدام یک به شما بیشتر میاید؟ در شرایطی که طلایی بیشتر به شما می‌آید پس ته رنگ پوست شما گرم میباشد و درصورتی که نقره ای برازنده میباشد پس ته رنگ صورت شما سرد میباشد. بر این اساس طبع رنگ پوست شما به راحتی قابل تشخیص است.

رژگونه برای پوست های پر‌نور: رژگونه بایستی بر طبق رنگ طبیعی پوست گزینش شود چنین از اشخاص خوب میباشد برای گرما بخشیدن به پوست خویش از رنگ های هلویی و مرجانی استعمال نمایند.
رژ گونه برای پوست سبزه یا این که گندمی: عالی میباشد این اشخاص سراغ رژگونه ای با بدن بنفش و یا این که صورتی تیره و رنگ های هلویی بروند . رنگ های تیره تر منجر خستگی در صورت این اشخاص میشود.
رژگونه برای پوست های سبزه تیره: این اشخاص می‌توانند از رنگ های آجری و پرتغالی و یا این که حتی قرمز رنگ به کارگیری نمایند.

رژگونه پخته چیست و به چه شکل تهیه و تنظیم می‌شود:

رژ گونه پخته یک نوع تکنیک میباشد که پیش از بسته بندی به جای فرمول پودر فشرده، رژگونه مایع روی کاشی خاک رس پخته می‌شود. این رژگونه به دوران 24 ساعت روی کاشی پخته می گردد تا به غلظت متبوع رسد این مخلوط می بایست به ماده ای محکم و خامه ای تبدیل گردد تا بتوان از آن بهره برد . مزیت آن نسبت به دیگر رژ گونه ها این میباشد که خامه ای تر میباشد و از دوام و ماندگاری بهتری برخوردار‌است.

مطالب بیان شده در رابطه با چگونه انواع رژگونه صورتی هلویی دوسه بزنیم را بصورت کامل بیان کردیم. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد رژ گونه و انواع آن می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.