وسایل آرایشی و بهداشتی

بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست چیست و چه کاربردی دارد؟

بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست چیست و چه کاربردی دارد

پرایمر بطور کلی سبب تثبیت ماندن آرایش می شود. از این وسیله جهت بالا بردن مدت زمان ماندگاری آرایش استفاده می کنند. پرایمر نمونه های گوناگون و مختلفی دارد. از این رو در این مطلب در مورد بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست چیست و چه کاربردی دارد صحبت خواهیم کرد.

پرایمر چیست؟

پرایمر صورت یا این که زیرساز آرایش و پیرایش، یکی وسایل آرایشی ضروری برای خانم‌هایی میباشد که می خواهند آرایشی یک دست و بی‌نقص داشته باشند. پرایمر علاوه بر پیرایش، یکی محصول ها مراقبتی پوست میباشد. پرایمر یک فرآورده با دو کاربرد میباشد. تولیدات آرایشی و مراقبتی در کنار هم، ظاهری یک‌دست‌تر و بدون ایراد تر در ظاهر شما تولید می‌نمایند. این کالا، هم پوست شمارا براق و روشن و شاداب می‌نماید و هم زیرساز آرایش و پیرایش میباشد و منجر می‌گردد که تولیدات آرایشی، خوب روی پوست بخوابد. در حالتی که که بخواهید پروسه آرایش و پیرایش صورت را به طور اصولی فرا بگیرید نوشته‌ی‌علمی پیرایش گام به گام شکل به شما سفارش می شود.

وظیفه مهم این محصول یا این که زیرساز پیرایش چه میباشد؟

پرایمر (Primer) ، لایه زیرین آرایش و پیرایش مارا تشکیل میدهد و امداد می‌نماید که مواد آرایشی، ثابت بمانند و بافتی یکپارچه داشته باشند. از این رو پرایمر به هدق تثبیت کنندگی کاربرد دارد. ولی پرایمرها علاوه بر زیرسازی پیرایش و مهیا کردن پوست برای پیرایش، خصوصیت‌های زیادی دارا‌هستند که جنبه‌ی مراقبتی داراست. حتی به کار گیری از برخی پرایمرها به تنهایی، میتواند ظاهری جالب‌تر و یک‌دست‌تر به پوست چهره بدهد. این خصوصیت به خصوص برای افرادی که اهل پیرایش‌های غلیظ نیستند و تنها می خواهند پوستی با ظاهری روشن و یک پارچه داشته باشند، مطلوب میباشد.

چرا می بایست از این محصول به کار گیری فرمائید؟

در -صورتی‌که میخواهید آرایشی یک‌دست‌تر و پرجلاتر داشته باشید و اجرا گریم مانند یک حرفه‌ای را تجربه نمایید پرایمر یک کدام از آن تولیدها آرایشی میباشد که مطلقا بایستی از آن به کارگیری فرمایید. بسته به نوع محصولی که به کارگیری می کنید، علاوه بر تولید بافت نرمی و درخشش در پیرایش می توانید از خاصیت مراقبتی این تولید ها سود‌مند گردید. در واقع پرایمر، کاربردی دوگانه داراست. هم زیرساز آرایش و پیرایش میباشد و هم جنبه محافظت از پوست داراست.

چندین نمونه primer داریم؟

پرایمر چیست و چگونه عمل می کند

پرایمر چیست و چگونه عمل می کند

خب همانطور که هر بخش از بدن مانند چشم، لب و… نیاز به آرایش و پیرایش داره پس مسلما نیاز به زیر سازی منحصر به فرد به خودشو خواهد داشت که بتونیم یک پیرایش یکپارچه و به یادماندنی داشته باشیم. و مثل خیلی از تولیدات دیگه این نوع وسایل آرایشی هم در بازار در گونه های متفاوت و سبک های متفاوت پیدا میشه و مجموعه بندی اون برای اساس پوست (کم آب ، نرمال و چرب) و همینطور مایع و کرمی میشه پیدا کرد.

در‌حالتی که از یک آرایشگر و حتی کارشناس زیبایی بپرسید که چی به کار گیری کنم که عالی باشه بهتون خواهد گفت که محصول های مات کننده برای عده ای که پوست چرب دارن خیلی عالی پاسخ میده و ماندگاری آرایش و پیرایش رو زمانبر تر میکنه و بازدارنده برق زدن پوست به جهت ترشح غده های چربی میشه. ولی این رو هم اضافه کنم که در‌حالتی که پوست پلک شما چرب میباشد، از پرایمرهای مات به کار گیری نمایید.

یک کدام از خصوصیت های پرایمرها اینه که گونه های چروک‌های سطحی، عمیق و حفره‌های پوست را پوشش می‌دهند دقت داشته باشید که در بازار پرایمرهای رنگی هم وجود داره که میتونید از رنگ های متفاوت اون برای کاربردهای گوناگون به کار گیری نمائید به عنوان مثال: از رنگ سبز آن برای محو مکان گونه های لک و جای جوش و رنگ نارنجی رنگ برای لکه های قهوه ای پوست و تیرگی های ذیل چشم به کار گیری فرمایید. اما خب این آرایش و پیرایش ذوقییاست و هرکسی میتونه با ذوقی و سلیقه خودش آرایش و پیرایش کنه.

پس در مجموع این محصول میتونه کارهایی رو انجام بده که خیلی از بانوان برای زیباتر شدن بهش نیازمند هستند. در پایین به صورت خلاصه کارهایی که یک پرایمر عالی می تونه ایفا کنه  رو بهتون میگم.

پرایمر مژه چه می باشد ؟

یکی‌از متداول ترین نوع این محصولات مو جود در بازار که به تازگی خیلی زیاد به کارگیری میشه پرایمر مژه می باشد، پرایمر مژه سبب میشه ریمل به سادگی روی مژه حرکت کنه  و همین طور ماندگاری بیشتری داشته باشه در نهایت با خریداری نمودن پرایمر دیگر نیازی وجود ندارد پول بسیار زیادی برای خرید ریملهای حجم دهنده و پرپشت کننده مژه بدهید.

معرفی انواع بهترین پرایمر های صورت

معرفی انواع بهترین پرایمر های صورت

معرفی پرایمر لب؟

این نوع پرایمر برای از در میان بردن خط و صتف کردن لب پباده سازی و تشکیل‌شده، توصیه می کنم در روز های گرم برای بالا بردن ماندگاری رژ های خویش از پرایمر لب استعمال نمائید. دقت داشته باشید که از فواید پرایمر لب این میباشد که بازدارنده کم آب شدن لب ها شود.

در این مطلب بصورت مفصل در مورد بهترین پرایمر برای منافذ باز پوست چیست و چه کاربردی دارد سخن گفتیم. در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد این محصولات صورت می توانید با قسمت پشتیبانی و سایت لوازم آرایشی و بهداشتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *