وسایل آرایشی و بهداشتی

معرفی بهترین واترجت (واتر فلایسر) دندان و آب پاش دهان و دندان

معرفی بهترین واترجت (واتر فلایسر) دندان و آب پاش دهان و دندان

واترجت (واتر فلایسر) یا همان آب پاش دهان برای پاکسازی و از بین بردن مواد گیر کرده در بین دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع واترجت های دندان و آبپاش های دهان در بازار موجود است. هر یک از این وسایل دارای ویژگی های منحثر به فرد خود است. در ادامه مبحث بیشتر در مورد معرفی بهترین واترجت دندان و آب پاش دهان و دندان  سخن خواهیم گفت.

واترجت و آب پاش دهان یا این که نخ دندان؟

به چنگ آوردن اجازه از دندانپزشک خویش یک ایده عالی میباشد. همینطور به فهم تفاوت ها و شباهت در میان این دو یاری می نماید به گونه ای که شما می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از آن‌ها مهم‌ترین منفعت را برای شما مهیا می نماید. فهم و شعور هر مورد از ابزار و فهم آنچه که آن ها می‌توانند و نمی توانند اعمال دهند اساسی میباشد. استفاده از واترجت همواره یکی از مهم ترین روش ها برای سلامت دهان و دندان است.

جوانب مثبت و منفی:

آب پاش دهان و واترجت، تحت عنوان جت آب دندان و یا این که آب پاش دهان اشاره گردیده است. در‌این طرز از جریان پرفشار و ضربان دار آب برای پاک کردن ذرات طعام، باکتری ها و پلاک در میان دندان ها و بدور و ذیل خط لثه ها به کار گیری می‌شود.

معرفی بهترین آب پاش های دهان و دندان

معرفی بهترین آب پاش های دهان و دندان

چه کسی از آب پاش به کارگیری نماید؟

شما ممکن میباشد ترجیح دهید به جای به کارگیری از آب پاش از از چیز های دیگری به کار گیری فرمائید که ممکن میباشد از نخ دندان استاندارد آسان تر باشد ولی بیشتر برای استعمال عده ای که آرتریت دارا هستند و یا این که برای هر که یافتن یک رشته نخ سخت باشد. نمونه های مختلفی از واتر جت در بازار موجود است.
مزایای به کارگیری از آب پاش دهان چیست:
برای به کارگیری سهل میباشد
دسترسی آن در بخشها مشقت بار
پاک کردن دندان های سوای مسافت
با استعمال از آب پاش دهان شما می‌توانید وارد بخشها دشوار دهان مثل دندان های فشرده و کم مسافت گردید.. آن ها همینطور می‌توانند به نگهداری تنفس جدید یاری نمایند که آب پاش برای به کار گیری سهل وآسان میباشد. ممکن میباشد بعضی اشخاص بخواهند آن را تجربه نمایند اما می بایست بدانید آب پاشیده گردیده در هر دوطرف دندان های شما میباشد و به آرامی به جلو پیش بروید. استفاده از واترجت همواره ویژگی های بالا را دارا است.

معایب به کارگیری از آب پاش دهان چیست:
ممکن میباشد همگی پلاک ها را نابود کنند.
هزینه متعددی را متحمل گردید.
کار شستشو با آب پاش دهان ممکن میباشد تماما به حذف پلاک های سطح دندان بپردازد. برخی اشخاص مایلند که از نخ دندان ابتدا به کار گیری نمایند که سبب وارفته کردن خراش پلاک دندان ها می‌گردد آنگاه واتر جت می‌تواند به نحو احسن کارش را اجرا دهد. با تزکیه و پشت سر گذاشتن پلاک ها، آب پاش برای به کارگیری ایمن ترمی‌باشند و دربرگیرنده هیچ خطری در مقایسه با نخ دندان نیستند.

واتر فلاسر برای چه اشخاصی مطلوب میباشد؟

واترفلاسر (waterflosser) نیز از جمله یکی از وسایل تمیز کردن و جرم گیری دندان ها به حساب می آید. واتر فلایسر با توزیع با فشار آب بر روی دندان ها سبب جرم گیری و پاکیزه شدن آن ها می شود. مهم ترین ویژگی واتر فلایسر ها دارا بودن قابلیت جرم گیری بالا است. از این رو به راحتی می تواند دندان های زرد رنگ را به دندان های سفید تبدیل کند.
افرادی که حالت ذیل را دارا‌هستند، به کار گیری از واتر فلاسر یا واتر جت برای آنها مطلوب میباشد:

معرفی بهترین واترجت و واتر فلایسر های با کیفیت

معرفی بهترین واترجت و واتر فلایسر های با کیفیت

اشخاصی که دندان‌هایشان سیم کشی (ارتودنسی) شد‌ه‌است.
افرادی که دندان تصنعی غیر قابل جداسازی دارا هستند.
عده ای که سوابق کاشت دندان دارا هستند.
همینطور همه عده ای که تمایلی به جاری ساختن جرم‌گیری در دندانپزشکی ندارند، استعمال از واتر فلاسر گزینه قابل قبولی برای آنها محسوب میشود. توصیه می کنیم همواره از واتر فلایسر استفاده نکنید. استفاده مداوم از واتر فلایسر سبب آسیب دیدن مینای دندان می شود. از این رو توصیه می کنیم هر جند روز یک بار از واتر فلایسر دندان جهت جرم گیری استفاده کنید.

چرا بایستی از واتر فلاسر یا واترجت به کار گیری کنیم؟
عارضه ها مختلفی برای استعمال از این جنس وجود داراست که به عنوان مثال می‌توان به مورد ها پایین اشاره نمود:
بخش اعظمی از اشخاص معتقدند جرم‌گیری دندان بوسیله واتر فلاسر یا واترجت بسیار آسان‌تر و شادی بخش‌تر نسبت به طریق‌های سنتی جرم گیری دندان میباشد.

پیشگیری و معالجه بیماری‌های لثه نیز از سایر عوارض اساسی در تعیین این جنس میباشد. به طور علمی اثبات ‌گردیده که به کار گیری از واتر فلاسر یا واترجت منجربه بهبود تندرستی لثه میشود.

از‌آنجا که این کالا برای کسانی که از سیم یا این که دندان تصنعی استعمال می‌نمایند نیز مطلوب میباشد، اشخاص بسیار متعددی تصمیم به به کارگیری از آن دارا هستند.

امیدواریم مطالب بیان شده در رابطه با معرفی بهترین واترجت (واتر فلایسر) دندان و آب پاش دهان و دندان  برای شما مفید و موثر بوده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع آب پاش های دهان و واتر فلایسر ها نیز می توانید با قسمت پشتیبانی سایت و فروشگاه اینترنتی درمان شو در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.